0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

iphone 6 veri kurtarma

IPHONE 6 VERİ KURTARMA
iPhone 6 veri kurtarma, akıllı telefon sektöründeki veri kurtarma işlemlerinden farklılık arz etmekte. Çünkü iPhone, tıpkı diğer Apple ürünleri gibi nev – i şahsına münhasır bir ürün. Kendine has donanımlarının yanı sıra, yazılımları da tamamen ürüne özel olarak geliştirilen iPhone serisinin tüm akıllı telefonları gibi iPhone 6’da veri kaybı vb. sorunlar yaşadığında yapılacak veri kurtarma müdahaleleri sadece iPhone için özel olarak geliştirilmiş yazılımlarla gerçekleştirilebiliyor.
iPhone 6, 64 bit masaüstü sınıfı mimariyle tasarlanmış A8 çipli ve M8 yardımcı hareket işlemcisi ile donanım ve yazılım birlikteliğindeki müthiş uyumunu ortaya koydu. Üstelik iPhone 6’da dünyanın en gelişmiş mobil işletim sistemi iO8’in kullanılması da bir diğer fark yaratan detay oldu. iPhone serisinin daha büyük, daha ince, daha güçlü ve daha verimli sloganıyla piyasaya sürdüğü iPhone 6 serisi, muazzam bir taleple karşılaştı. Tıpkı dünya genelindeki talep gibi Türkiye’de de bir talep oluştu.
iPhone 6, ciddi şekilde talep görüp kullanılmaya başladıktan sonra ağırlıklı olarak kullanıcı hatalarından kaynaklanan veri kayıpları görülmeye başlandı. iPhone için diğer akıllı telefon markaları için geliştirilmiş ve Android vasıtasıyla indirilerek kullanılabilen veri kurtarma yazılımlarını kullanabilmek mümkün olmadığından tıpkı diğer iPhone serisi akıllı telefonları için geliştirilen özel veri kurtarma yazılımları gibi iPhone 6 için de çeşitli veri kurtarma yazılımları geliştirildi. Bu yazılımları iPhone 6’ya indirip kullanabilmek mümkün. Ancak unutulmaması gereken detay, bu tür veri kurtarma yazılımlarının sadece küçük boyutlu verileri kurtarmaya el vermesi. Üstelik bu yazılımlar herhangi bir veri kurtarma garantisi de vermiyor. Peki ama iPhone 6 kullanıyorsanız ve veri kaybıyla karşı karşıyaysanız, kaybolan verileriniz büyük boyutluysa, sizin için önem arz ediyorsa ve kesinlikle kurtarılmaları gerekiyorsa ne yapabilirsiniz? Böyle bir durumla karşı karşıyaysanız, yapmanız gereken profesyonel veri kurtarma hizmeti almaktır. Arzu ederseniz bizimle ücretsiz olarak iletişime geçip profesyonel veri kurtarma hizmeti alabilirsiniz.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter