0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

profesyonel kalıcı veri silme

İyi günler, elimde içindeki verilerin tamamen silinmesi gereken bir harddisk var, intenet üzerinden bulduğum programlar bana ya kullanması çok zor geldi ya da güven vermedi. Profesyonel kalıcı veri silme konusunda sizin sitenizi buldum bu konu hakkında beni bilgilendirin lütfen.
Şirketimiz profesyonel kalıcı veri silme konusunda ileri teknoloji cihazları ve uzman ekibiyle size en kalitleli ve hızlı hizmeti sunmayı garanti eder. Harddiskinizin içindeki verileri yüzde yüz başarı oranıyla siliyoruz.
Merhaba, internetten araştırdığım kadarıyla verileri kalıcı olarak silen birçok program var.Bu programları kullanmakla, profesyonel kalıcı veri silme arasındaki fark nedir?

İnternet üzerinde kalıcı veri silme işlemi yapan birçok program var ama bu programlar aslında verileri silmez.Programların kullandığı Wipe Atma adı verilen metot harddiskteki izlerin üzerine defalarca farklı iz kaydederek bulunmasını istemediğiniz verilerin bulunmasını zorlaştırır ama tekrar bulunamayacağını garanti edemez.Profesyonel kalıcı veri silme ise ileri teknoloji cihazlar ile harddiskinizdeki verilerin tekrar geri getirilmesini imkansız kılar.Bu işlem harddiskin tekrar kullanılabilir olması için sadece uzman bir ekip ile yapılabilir ve sonuç garantilidir.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter