0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

fotograf makinelerinden veri kurtarma hizmeti

Merhaba, fotoğraf makinemle çektiğim resimlerin çoğu kaybolmuş durumda ve hiçbirini yedekleyemedim. Makine mi bozuldu yoksa hafıza kartında mı bir problem var bilmiyorum, işlerim çok yoğun olduğundan bu konuyla ilgilenemiyorum ama içinde çok değerli fotoğraflarım kayboldu ve profesyonel bir veri kurtarma hizmeti almak istiyorum.Fotoğraf makinem çok hassas bir makine olması sebebiyle kargo ile yollamak istemiyorum sadece kartı yollasam olur mu veya Beşiktaş çevresinde fotoğraf makinesinden veri kurtarma hizmeti alabileceğim bir şubeniz var mı?
Beşiktaş bölgesinde harddisklerinizi ve fotoğraf makinesi gibi cihazlarınızı yerinden alıp veri kurtarma işlemi ve tamiratı yapıldıktan sonra tekrar yerinize teslim ediyoruz. Fotoğraf makinelerinden veri kurtarma hizmeti vermeden önce analiz yapmamız gerekmektedir ve bu analiz tamamen ücretsizdir, analizden sonra size makinenizin durumu ve verilerinizin kurtarılabilme ihtimali hakkında bilgi verilecektir.Yüksek donanımlı cihazlarımız ve uzman ekibimiz sayesinde çok yüksek oranlarda veri kurtarma hizmeti vermekteyiz.Şirketimiz verilerin kurtarılamaması durumunda hiçbir ücret talep etmemektedir.Size en kısa zamanda hizmet verebilmemiz için V.K.S Beşiktaş'ı arayabilirsiniz.
Merhaba, fotoğraf makinamın içindeki fotoğrafları yanlışlıkla sildim. İkiyüz ün üzerinde fotoğraf vardı. Fotoğraf makinelerinden veri kurtarma hizmeti alabileceğim bir yer ararken sizi buldum. Acaba fotoğraf makinemin sadece hafıza kartını size yollasam içindeki fotoğrafları kurtarmanız mümkün mü, bir de işlem ne kadar sürer?

Tabiki de sadece kartı yollamanız yeterli olur. Fotoğraf makinelerinden veri kurtarma işlemi arızasız durumlarda, olağandışı bir durum yoksa en fazla 1 gün sürmektedir
Merhaba, tatil dönüşü fotoğraf makinamı düşürdüm, düşmesiyle hafıza kartı da içinden fırladı ve sanırım bozuldu. Makinayı bilgisayara bağlıyorum ama kart hiçbir şekilde gözükmüyor. Bozuk karttan veri kurtarma yapmak mümkün mü? Fotoğraf makinelerinden veri kurtarma hizmeti için ne kadar ücret talep ediyorsunuz?

Size en doğru cevabı verebilmemiz için kartınızı analiz etmemiz gerekiyor. Bozuk kartlardan veri kurtarma yapmak çoğu zaman mümkün oluyor ancak görmeden sizi yanıltmak istemeyiz aynı şey fiyat politikamız için de geçerli şayet kartınıza nasıl bir hasar geldiğini bilemediğimiz için size net bir fiyat söyleyebilmek mümkün değil. En doğru sonuç için kartınızı bize yollayabilirseniz ücretsiz analiz yaptıktan sonra size kart içindeki fotoğrafların kurtarılıp kurtarılamayacağı ve fiyat konusunda net bilgi verebilirz. Piyasadaki fotoğraf makinelerinden veri kurtarma hizmeti alabileceğiniz en uygun fiyatı ve en güvenilir hizmeti sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter