0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Bilgisayarım harddiski görmüyor

Selamlar, hiçbir sorun yokken ne bilgisayarımda ne de harddiskimde iki gün önce bilgisayarımı açtım ve verilerime ulaşamadım. Bilgisayarım harddiski görmüyor? Benim için önemli olan harddiskim değil. Harddisk dağıtımcı firmayı aradığımda, harddiskin garanti kapsamında olması nedeni ile yenisi ile değiştirilebileceğini, ancak içerisindeki verileri kurtarmanın kendi işleri olmadığını, bununiçin bir veri kurtarma şirketi ile görüşmem gerektiğini bildirdiler.Şimdi ne yapmalıyım? Saygılarımla
Değerli kullanıcı, bu türden arızalar harddisk hiçbir fiziksel müdahaleye uğramamış olsa dahi meydana gelebilmektedir. Harddiskinizin dahili mi yoksa harici mi olduğunu belirtmemişsiniz. Harici harddiskler genelde düşme sonucu arızalanmaktadır. Bu tür durumlarda ise meydana gelebilecek arızalar bellidir. Harddiskinizi bize göndermeniz durumunda, ücretsiz olarak analiz edip, size bir rapor verebiliriz. Saygılarımızla

Sayın ilgili, Şirketimizdeki elemanların emaillerinin depolandığı harddisk bu sabah çöktü, bilgisayarımız harddiski görmüyor, internetten bulabildiğimiz bir veri kurtarma şirketi ile görüştük mysql datalarının kurtarılmasının ayrı bir ücrete tabi olduğu, bunun farklı şekilde ücretlendirileceğini bize söylediler. Verilerimizin mysql formatında olması ayrıca bir ücret gerektirir mi? Saygılarımızla.

Verilerinizin mysql formatında olması ayrıca bir ücretlendirmeyi gerektirmez. Ancak veri kurtarma sonrasında verilerinizin ayrıca düzenlenmesini istiyorsanız. Sizden bunun için birücret talep edilmiş olabilir. Ya da sözkonusu firma verilerin değerine göre fiyatlandırma yapıyordur. Fiyatlarımız, verilerin niteliğine göre değil, taranacak alanın büyüklüğüne göre belirlenmektedir. Sözünü ettiğiniz harddiskiniz için veri kurtarma fiyat talebbimiz 300$'dır. Saygılarımızla.
Merhabalar, geçen hafta almış olduğum bilgisayarıma ikinci bir disk ekledim. İlk başta bir sorun yoktu gayet güzel çalışıyordu. Ancak geçtiğimiz günlerde bulunduğumuz binada elektrşkler kesildi. Elektrikler yine geldiğinde, bilgisayarı açtım. Ama verilerim yok olmuştu. PC hard diski görmüyor, Ne yapmalıyım? Tamiri mümkün müdür? İyi Çalışmalar. Bora Bey, harddiskinizde kartla ilgili bir sorun olabilir. Tamiri mümkün gözükmektedir.
Sayın V.K.S. yetkilisi, öncelikle veri kayıpları konusunda bu kadar kapsamlı bir site hazırladığınız için sizleri tebrik etmek gerekir. Gerçekten önemli bir bilgi boşluğunu dolduruyor, kullanıcılara oldukça aydınlatıcı bilgiler veriyorsunuz. Bilgisayarımın harddsiki görmeme sorunu yaşıyorum. Bu durumda ne yapmalıyım?
Sayın ziyaretçi. Harddiskinizi bize ulaştırabilirseniz. Ücretsiz olarak analiz ederiz. Saygılarımızla.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter