0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Format sonrası veri kurtarma

 • Format sonrası veri kurtarma sorunu video
 • Format sonrası veri kurtarma 1
 • Format sonrası veri kurtarma 2
 • Format sonrası veri kurtarma 3
 • Format sonrası veri kurtarma 4
 • Format sonrası veri kurtarma Western Digital
 • Seagate format sonrası veri kurtarma
 • Format sonrası veri kurtarma Toshiba diskler
 • Format sonrası veri kurtarma Verbatimdiskler
 • En iyi format sonrası veri kurtarma programı hangisi?
 • Formattan sonra harddisk veri kurtarma
 • Formattan sonra verilerim aynen geri gelir mi?

 • Format sonrası dosya kurtarma, Sayın veri kurtarma servisi yetkilileri, bilgisayarıma yanlışlıkla format atıldı. Acaba verilerime yeniden kavuşmam mümkün müdür?Murat Bey, Pek çok arıza tipinde verileri kullanıcılara geri kazandırdığımız gibi format sonrası dosya kurtarma işlemlerinde de müşterilerimiz verilerine kavuşmaktadır.

  Merhaba iki gün evvel oğlum bilgisayarıma format attı. Acaba kurtarmak mümkün müdür? İçerisinde uzun süredir biriktirdiğim resimlerimiz var. Acaba kurtarılabilir mi?
  Sayın ziyaretçimiz format sonrası vdosya kurtarma, format sonrası veri kurtarma işlemleri için önce analiz çalışması yapmaktayız. Analiz çalışmaları için ücret almamaktayız.
  Merhabalar, 1 hafta önce, verilerime aniden ulaşamaz oldum. Dosyalarımı yeniden kazanmak üzere bir bilgisayarcıya götürdüm. Bilgisayarıma format atmış, format sonrası dosya kurtarma işlemleri ile acaba verilerime yeniden kavuşabilir miyim? Kurtulursa acaba ücreti ne kadardır?
  Bilgilerinizi kurtarabileceğimizi düşünüyoruz. Fiyat konusunda harddisk veri kurtarma fiyat sayfamıza göz atabilirsiniz. Saygılarımızla.
  Merhabalar bilgisayarım sık sık mavi ekran veriyordu son zamanlarda. Artık hiç açılmıyor. Windows çökmüş durumda. Formattan başka çarem yok. Bazı gerekli dosyalarımı kurtarmak istiyorum ama windows açılmadığı için yapamıyorum. Ben de önce format atıp sonra dosyaları kurtarmaya karar verdim. Sizce bu doğru olur mu? Format sonrası veri kurtarma için neler önerirsiniz?
  Sayın kullanıcı, bilgisayarınıza format atmadan önce dosyalarınızı güvene almanız daha doğru olur. Bunun için bilgisayarı windows olmadan ya da güvenli mod kullanarak açmayı deneyebilirsiniz. Ancak en kolay ve garantili yöntem olarak harddiskinizi çıkarıp başka bir bilgisayara bağlamanızı ve gerekli dosyalarınızı başka bir yere kopyalamanızı tavsiye ediyoruz. Böylece gönül rahatlığı ile format işlemini yapabilirsiniz. Ancak şu durumda biçimlendirdiğiniz taktirde veri kurtarma programlarını kullanarak dosyalarınızı büyük bir ihtimalle geri getirebilirsiniz.
  Format sonrası veri kurtarma hizmeti veriyor musunuz? Sadece harddiskimi getirmem yeterli mi? İşlem uzun sürer mi ve maliyeti ne kadar olur? Cevaplarsanız sevinirim. İyi çalışmalar. Tarık Bingül.
  Tarık Bey, format sonrası veri kurtarma hizmetimiz vardır. Sadece harddiskinizi bize ulaştırmanız yeterli. Yapılacak kurtarma işleminin süresi ve maliyeti harddiskinizin ve kurtarılacak verilerinizin boyutuna göre değişmekle birlikte 3-4 günden fazla sürmeyeceğini ve maliyetinin çok yüksek olmayacağını söyleyebiliriz. Çoğu durumlarda kurtarma işleminin değeri, kurtarılacak verilerin değerinin yanında oldukça ufak kalmaktadır.

  V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
  V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

  vBulletin counter