0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Harici harddisk kurtarma

 • Disk kurtarma
 • Çöken harici harddisk kurtarma, toshiba ve tüm marka modellerde hizmet veriyoruz.lütfen harici harddisk veri kurtarma için bizi arayınız. İstanbul merkezimiz ve Kadıköy şubemizde harici harddisk kurtarma toshiba,bozuk harici hdd veri kurtarma,bozuk diskten veri kurtarma,çöken harddisk veri kurtarma,Harddisk data sorunu ile ilgili problemlerinize çözüm buluyoruz.kadıköy harddisk veri kurtarma hizmetleri ile sorunlarınıza çare bulmak için istanbul ve yurt genelinde hizmetinizdeyiz. hard disk veri kurtarma fiyat arızanın türüne göre değişmektedir.
  Lütfen danışma hattımıza telefon açarak hard disk veri kurtarma ile ilgili fiyat için danışınız. Fiziksel zarar görmüş harddisk veri kurtarma fiyat ve bozuk diskten veri kurtarma fiyatları yapılan işlemlere göre değişmektedir.Yapacağınız en doğru iş harici harddisk veri kurtarma için uzmanlarımıza danışmak ve danışma hattımızdan fiyat almaktır.

  Harici hdd harddisk veri kurtarma işleri yaptığımız bazı iller.

  hdd kurtarma Bursa, Eskişehir. Harici harddisk kurtarma İstanbul İzmir. harici diskten dosya kurtarma Samsun, Ankara. çöken harddiskten veri bilgi kurtarma Antalya Bodrum. Tüm illerden kargo ulaşımı ile hdd veri kurtarma işleri yapan firmalar arasında istanbul merkez ve kadıköy şubemizde hizmet veriyoruz. Veri kurtarmak için harici harddisk kapağını açmak harddiski kurcalamak veya web üzerinden program indirerek soruna çare bulmaya çalışmak veri kurtarma işinin aksine verilerinize geri dönülemeyecek zararlar verebilir. Unutmayınız ki hdd harici harddisk veri kurtarma ciddi bir iştir Bu işi lütfen uzmanlarına veriniz.
  Harici Harddiskimde Projelerimi İçine Kaydettiğim, Adını da Proje Koyduğum Bir Kalsör Var. Harici Harddiskimi Bilgisayarıma Takıp Bu Klasörü Açmak İstediğimde Deleted or Corrupted File Diye Bir Hata Mesajı Görüntüleniyor be Ne Yaparsam Yapayım Bu Klasöre Ulaşamadım. Acil Olarak Bu Klasöre Ulaşmam Lazım. Harici Harddisk Kurtarma Yapılarak Proje Klasörüm Kurtarılabilir mi?
  Yaşadığınız problem, harici hardisklerde zaman zaman yaşanan bir biçimlendirme sorununa işaret ediyor. Aslında nispeten şanslısınız ki diğer klasörlerinize ulaşabiliyorsunuz. Öncelikle hata tüm harici harddiske yayılmadan ulaşabildiğiniz ve önemli tüm verilerinizi kopyalamak suretiyle başka ortamlara yedeklemek. Bu işlem, sizi veri kurtarma aşamasında fazladan zaman kaybından kurtaracak. Harici harddiskinizi sağlıklı bir şekilde kullanabilmek için biçimlendirme yapmanız kaçınılmaz. Ancak önceliğimiz kurtarılması gereken klasörünüz olduğu için ilk olarak onun üzerinde duralım. Harici harddiskinizin çalışıyor ve içine girilebiliyor olması harici harddisk kurtarma yapabilmek için bir avantaj. Bu durum biçimlendirme yapmadan klasörünüzü kurtarabilmek için bir fırsat olarak görülebilir. Bu tür kurtarma işlemleri sadece uzmanlar tarafından profesyonel yazılımlar kullanılarak gerçekleştirilebildiği için yapmanız gereken profesyonel yardım almak. Biz Veri Kurtarma Servisi olarak, hem harici harddisk arızalarınızı giderecek hem de kurtarılması gereken verilerinizi kurtaracak tecrübeli uzman kadromuz ve ileri teknoloji donanımsal müdahale imkanlarımızla hizmetinizdeyiz. Dilediğiniz her konuda bize ücretsiz olarak danışmaktan çekinmeyiniz.
  Veri Depolamak Amacıyla Kullanılan Bir Harici Harddisk Hiçbir format Atılmadığı, Herhangi Bir Silme İşlemi Uygulanmadığı Halde İşletim Sistemi Tarafından Görünmüyor. Yönetimsel Araçlara girip Disk Yönetimi ile Baktığımdaysa Sürücü Görüntüleniyor Ancak Sürücüye Ulaşabilmek İçin Biçimlendirme Yapmam Gerektiği Mesajıyla Karşılaşıyorum. Bu Sorun Nasıl Çözülebilir? Profesyonel Harici Harddisk Veri Kurtarma Programı Satın Alsam Kurtarma İşlemini Kendim Gerçekleştiremez miyim?
  Profesyonel program satın almak için harici harddiskinizin fiyatının en az 10 katı kadar bir maliyeti karşılamaya hazırsanız ve en azından birkaç yılda elde edilebilecek bir uzmanlığa sahip olduğunuzu düşünüyorsanız elbette bir profesyonel harici harddisk veri kurtarma programı satın alarak kurtarma işlemini kendiniz gerçekleştirebilirsiniz. Yani gerçekçi olmak gerekirse bu sorunun cevabı hayır. Şu an piyasada bulabileceğiniz en ucuz profesyonel veri kurtarma programı 350 dolar civarında ve sadece kısmi kurtarma yapmak için kullanılabiliyor. Tam kurtarma sağlayan programların fiyatları ise 2.000 dolar seviyelerinde. Durum böyleyken bu denli büyük maliyetlere katlanmanız mantıklı görünmüyor. Harici harddiskinizde yaşadığınız soruna dönecek olursak, yaşadığınız sorun bir mbr sorunu. Mbr, tablolama yapısı anlamına geliyor ve düzeltilmediği takdirde var olan belli bölgelerin görüntülenmesini engelliyor. Mbr sorunu düzeltildiği takdirde harici harddiskiniz sorunsuz şekilde çalışmasına devam edecektir. Biz Veri Kurtarma Servisi olarak, hem harici harddisk arızalarınızı giderecek hem de kurtarılması gereken verilerinizi kurtaracak tecrübeli uzman kadromuz ve ileri teknoloji donanımsal müdahale imkanlarımızla hizmetinizdeyiz. Dilediğiniz her konuda bize ücretsiz olarak danışmaktan çekinmeyiniz.

  V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
  V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

  vBulletin counter