0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Harddisk veri kurtarma hizmetlermiz ile farklı olmaya çalışmaktayız. Bu amaçla harddisk veri kurtarımı hizmeti verdiğimiz kişi ve firmalara maksimum veri güvenliği sağlamaktayız. V.K.S. asla üçüncü kişi ve kurumlarla bilgi paylaşmaz. Veri gizliliği, bizim için en önde gelen kavramdır.

Hizmet verdiğimiz kişi ve kurumların bize ikinci kez ihtiyaç duymamaları en büyük arzumuzdur. Bu amaçla, kurtarma hizmeti, ile birlikte harddiskinizde bulunan bilgilerin bir daha kaybolmaması için, ücretsiz önlem hizmetleri sunmaktayız. Verileriniz bir kez kurtarıldıktan sonra, otomatik yedekleme çözümlerimiz ile sorunlarınızı asgariye indirmek istiyoruz.
Harddisk Veri Kurtarma Hizmetimiz
Veri Kurtarma Servisi olarak uzman kadromuz, profesyonel veri kurtarma programlarımız ve başarı oranını neredeyse %100'e taşıyan laboratuvar ve clean room (temiz oda) ortamlarımızla her daim siz müşterilerimize harddisk veri kurtarma hizmetimizi sunmaktayız. Veri Kurtarma Servisi olarak sadece İstanbul genelinde değil tüm türkiye genelinde hizmet vermekteyiz. Şayet başka bir şehirde ikamet etmekteyseniz ve harddiskiniz arızalandıysa tek yapmanız gereken arızalanan ve veri kurtarılması gereken harddiskinizi ücretsiz analiz etmemiz ve arzu ederseniz analizin ardından müdahalede bulunmamız için bize kargoyla göndermeniz.
Neden Veri Kurtarma Servisi?
Herhangi bir yedeği olmayan verilerinizi harddiskinizin arızası, işletim sisteminizin çökmesi, hacker saldırısı, virüs bulaşması ya da yanlışlıkla sildiğiniz için kaybettiniz. Belki çok büyük maddi değeri olan belki de manevi değer olarak hiçbirşeyle kıyaslanamayacak verilerinizi kurtarmanız gerekiyor. Ne yapmalıyım diye soruyorsanız, Veri Kurtarma Servisi'ne başvurmalısınız? Peki ama neden Veri Kurtarma Servisi? Teoride bir işi yapan çoğu kişi ya da kurum aynı hizmeti vaat eder. Ancak iş pratiğe gelince durumun pek de öyle olmadığını görürsünüz. Üstelik yaptığınız yanlış seçimler, sizin için kötü birer örnek olmanın yanı sıra zaman ve para kaybetmenize de neden olur. Bu yüzden yapmanız gereken en güvenilir ve garantili sonucu tercih etmek. Veri Kurtarma Servisi, veri kurtarma işlemini binlerce kez başarıyla gerçekleştirmiş bir kurum. Bu nedenle yarına dair tüm vaatlerimizin altını geçmişteki başarılı işlemlerimizle doldurduğumuzu görebilirsiniz. Profesyonel veri kurtarma programlarının en güncel sürümleri, ileri müdahale gerektiren durumlar için her türlü donanımsal müdahalenin en kusursuz şekilde uygulanabileceği labaratuvar ve clean oda (temiz oda) ortamları ve veri kurtarma işlemini binlerce kez yapmış uzmanlarımız, tamamına yakını yanmış harddisk gibi istisnai durumlar dışında size kaybomuş verilerinizin kurtarılma garantisini veriyor. Harddisk arızası ve veri kaybıyla ilgili her türlü sorunuz için Veri Kurtarma Servisi'ne ücretsiz olarak danışmaktan çekinmeyiniz.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter