0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Ticari Programlar Veri Kurtarma

 • Netsis ticari programından veri kurtarma
 • Ticari Programlar Veri Kurtarma konusunda, yürüttüğümüz, konuya özgün çalışmalarımızla Veri Kurtarma Servisi olarak kendimizi başarılı buluyoruz. Yedekleme konusunda gösterilen çabanın eksikliği, yeterli önlem alınmayışı, maalesef ticari programlarda da veri kayıplarına yol açmaktadır. Gerek veri kayıplarının oluşmadan önlenmesi (veri depolama, veri yedekleme) çözümlerimiz, gerekse veri kurtarma konusunda yaptığımız çalışmalarımızla, yıllardır faaliyetimizi sürdürmekteyiz.
  Ticari programlar çok çeşitlilik göstermekte olsa da, siz okurlarımızın yakından tanıdıkları, logo, eta ve benzeri yüzlerce farklı ticari program aslında veritabanı olarak birkaç çeşit uygulama kullanmaktadır. Bunların en önde gelenleri ise, mysql, sql, access, postgresql veritabanlarıdır.
  Hasarlı harddisklerin barındırdığı bu uygulamalardan veri çekmek, çekilener veinin arıza öncesinde nasılsa o hale gelmesini sağlamak üzerine Veri Kurtarma Servisi olarak, çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
  Gerçekten de ticari programlardan veri kurtarmak, bir miktar veritabanı bilgisi gerektirdiğinden, diğer kurtarma işlemlerinden daha farklıdır. Burada sözkonusu olan yalnızca ticari programın çalışmasını sağlayan veri tabanını kurtarmak değil, aynı zamanda eksiksiz çalışmasını da sağlamaktır. Veri kurtarmanın bu alanı, yani veritabanı uygulamalarının kurtarılması, birtakım farklı çalışmaları da beraberinde zorunlu kılmaktadır. Ticari programlardan veri kurtarılması ve bu verilerin harddisk hiç bozulmamışçasına kullanılır hale getirilmesi konusunda size bir telefon uzaklığındayız. Bizi arayabilir, ücretis danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
  V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

  vBulletin counter