0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

bilgisayarımın harddiskimi okumasi için ne yapmalıyım.

Merhaba uzun süredir kullandığım harici harddiskimi yeni aldığım bilgisayarımda kullanamıyorum. Çünkü bilgisayar harddiski okumuyor. Bilgisayarımın harddiskimi okuması için ne yapmalıyım?
Değerli kullanıcı, sorununuzun farklı sebepleri olabilir. Eğer fiziksel bir darbeye maruz kalmadıysa büyük bir problem olduğunu düşünmüyoruz. Yine de analiz yapmadan kesin bir şey söylemek yanlış olur. Harddiskinizi bize ulaştırısanız arızasını tespit edebiliriz.
Sevgili V.K.S. yektilisi bilgisayarım harddiskimin D bölümünü okumuyor. Uzun süredir hiç bir sıkıntı olmadan kullanıyordum. Dün akşam normal olarak kapatmıştım ama bu akşam açtığımda D sürücüsüne ulaşamamaya başladım. Bu neden kaynaklanıyor olabilir? Format atıp yeniden windows kursam sorunum çözülür mü? Bilgisayarımın harddiski okuması için ne yapmam gerekiyor? Bülent. Bülent Bey, harddiski okumuyor, bilgisayarım harddiski okumuyor, gibi şikayetlerin sebeplerinden biri, belki de en önemlisi firmware sorunları ve bad sector problemleridir. Firmware, harddiskinizin içerisindeki programdır ve bazı durumlarda çökebilmektedir. Öncelikle problemin tespit edilmesi gerekiyor. Bu nedenle bizimle telefon ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter