0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Bozuk harici harddisk veri kurtarma I

Bozulan Harici harddisk veri kurtarma Sebebini bilemiyorum. Ancak harici harddiskim bir anda bilgisayarım tarafından tanınmamaya başladı. Acaba harddiskimde mi bir sorun var? Yoksa bu işletim sistemimden kaynaklanan bir sorun mudur? Eğer bozulan harddiskimse, içerisindeki verileri başka bir harici harddiske katarma şansım var mıdır? Eğer sorun işletim sisteminden kaynaklanıyorsa, format atmadan durumu düzeltme ihtimalim nedir?

Son derece kızgın ve çaresiz durumdayım. Lütfen bana yardım edin. Harici harddiskim bozuldu. İçerisindeki verilere ulaşamıyorum. İçinde çok yıllar önce çektirdiğim resimlerim var. Bunlara ulaşmam mümkün değil midir? Bozulan harddiskimin tamir edilip edilmemesi benim için o kadar da önemli değil. Ancak, içindeki veriler benim için son derece önemli. Bunların kurtarılması konusunda bana yardımcı olmanızı rica etmekteyim.

Harici harddiskim durduk yerde bozuldu. Hiçbir şekilde çalışmıyor. İçindeki bilgilerin aynen durup durmadığını nasıl bilebilirim? İçerisindeki bilgiler, acaba aynı şekilde bir başka bilgisayara aktarılabilir mi?

Bozulan harddisklere fiziksel müdahale olmadan, verilerin kurtarılması çoğu zaman maalesef, mümkün olmamaktadır.Bu yüzden harddiskinizi uygun şekilde söküp zarar görmedi, ise manyetik medyanın başka bir harddisk içerisine takılması gerekmektedir. Bu işlemler takdir edebileceğiniz gibi, profesyonelce yapılması gereken işlemlerdir. Bu nedenle profesyonel bir veri kurtarma firmasından yardım almanızı öneririz.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter