0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Bozuk harici harddisk veri kurtarma II

Harici harddisk veri kurtarma (düşme sonucu arıza) Değerli V.K.S. yetkilisi,
Sizden acil olarak yardım istiyorum. Açıkça söylemeliyim ki oldukça sakar birisiyim. Geçen hafta yazlıkta, balkonda otururken harici harddiskim sert zemin üzerine düştü. Tekrar bilgisayarıma taktığımda çalışmadığını gördüm. Harici harddiskimin içindeki bilgilere ulaşamıyordum. Yazlığa gelmemin amacı sakin bir ortamda yazmakta olduğum film senaryosunun son rütuşlarını yapmaktı. Harici harddiskimin içinde senaryo çalışmalarımın tamamı bulunuyordu. Anlayacağınız üzerine harici harddiskimin içinde senaryo çalışmalarımın tamamı bulunuyordu. Tüm emeklerim dikkatsizliğim sonucu bir anda yok oldu gitti.İnternette pek çok websitesine yazdım. Ancak harici harddiskimi nasıl kurtarabileceğim konusunda tatmimn edici bilgilere ulaşamadım. İnternette pek çok ücretli ve ücretsiz harddisk veri kurtarma programları tanıtılıyor, tavsiye ediliyor. Birkaçını denememe rağmen sonuç alamadım.Verilerimi geri alma ihtimalim nedir? Saygılarımla

Sayın Yetkili Sizden acil olrak yardım istiyorum. Önümüzdeki haftaya vermek zorunda olduğum, okul ödevim harici harddiskimin düşmesi sonucu ulaşılamaz halde. Bu ödevi acilen yetiştirmem gerekmektedir. Ödevimi kurtarabilir miyiz? Düşen harddiskimi Samsung servisine götürdüm. Ancak kendileri harici harddisk veri kurtarma işlemi yapmadıklarını söylediler. ve bir profesyonel veri kurtarma firmasına gitmemi tavsiye ettiler. Ancak İnternet'ten araştırdığım kadarıyla, harddisk veri kurtarma fiyatlarının oldukça yüksek olduğunu öğrendim. Bunu kendi başıma çözmem mümkün değil midir?

Şayet harici harddiskiniz kaza sonucu düştü ise, ya da çarpma, darbe sonrası verileriniz zarar gördü ise size tavsiyemiz gerekli fiziksel müdahaleyi yapabilecek bir servise götürmenizdir. Tarafınızdan müdahale, verilerinizin sonsuza dek kaybına neden olabilir.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter