0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

bozulmuş dosyaları kurtarma

"İyi günler, benim size bir sorum olacak yardım edebilirseniz çok sevinirim.Günlerdir üzerinde çalıştığım excel dosyası bugün açmaya çalıştığımda ""Dosya bozuk ve açılamıyor"" hatası verdi, internetten araştırdım, kaydederken bir hatayla karşılaşmış olabileceğini öğrendim ama ben öyle bir hatayla karşılaşmadım, sorunumu çözebilirseniz minnettar olurum, bozulmuş dosyaları kurtarmak için bir program öneriniz var mı?
Merhaba, dosyanız kaydederken bir hatayla karşılaşmış olabileceği gibi, eğer farklı bir klasöre taşıdıysanız o sırada da bozulmuş olabilir. Öncelikle, ilerde bu tarz problemler yaşamamanız için üzerinde çalıştığınız dosyaların bir yedeğini almanızı tavsiye ederiz. Çözüm için yeni bir excel doyası açın ve dosya menüsünden “Aç”ı seçin. Bozulmuş çalışma kitabını bulun ve seçin.Aç düğmesinin açılan listesinden, “Aç ve Onar” öğesini seçin, açılan mesaj kutusunda “Onar”ı tıklatın. Bu işlem işinizi görmez ise bozulmuş dosyaları kurtarma amaçlı programlar ve hizmetler mevcut. Eğer kullandığınız Office 2000 ve üstüyse Microsoft un ""Fix it"" aracını indirip bozulmuş dosyaları kurtamayı deneyebilirsiniz. Üçüncü bir seçenek olarak, dosyanızın bir yedeğini alın, ardından https://online.officerecovery.com/ sitesine girin, buraya bozulmuş dosyaları upload ederek kurtarma yapabilirsiniz, ancak site ücretlidir ve kayıt olmanız halinde tek günlük bedava kurtarma yapabilirsiniz.Ayrıca site içersinde bozulmuş dosyaları kurtarma amaçlı birçok program bulabilirsiniz, tabii bu programlar demo ve dosyaları kurtarıp kaydetmek için satın almanız gerekir. Bütün bunlar size karışık geldiyse veya işinize yaramadıysa bizimle bağlantıya geçip destek alabilirsiniz, bozulmuş dosyaları kurtarma konusunda profesyonel destek veriyoruz.
Harddiskimdeki fotoğrafların yarısına yakını bozulmuş, kurtarma şansım var mı?

Picture Doctor isimli programı deneyebilirsiniz, program bozulmuş grafik dosyalarınızı büyük ölçüde düzeltip bmp. formatında kaydeder."

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter