0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Data kurtarma fiyatları

Merhaba Seagate marka 300GB bir harddiskim var. İçindeki datalara ulaşamıyorum. Data kurtarma fiyatları hakkında bilgi rica ediyorum Teşekkürler. Harddiskim Western Digital markadır. Teşekkürler.
Burak Bey, 300GB bir harddisk için veri kurtarma fiyatımız. 250$ dır. (donanım arızası olmadığı takdirde.)

Merhaba, 500GB bir harici harddiskim var. İki gün önce masanın üzerinden yere düştü. Şimdi içinden sesler geliyor. Dataların kurtarılması mümkün müdür? Ayrıca data kurtarma fiyatlarınız nedir? Bilgi rica ediyorum. Teşekkürler.
Hande Hanım, 500GB bir harddisk için data kurtarma fiyatımız 300$ dır. Ancak tarifinizden harddiskinizde fiziksel bir arıza da sözkonusu olabileceğini çıkartıyorum. Bunun için elinizdeki harddiskin aynısından bir adet daha gerekli olabilir. Parça değişim maliyetiyle birlikte yaklaşık olarak 400$ dolar civarında bir maliyet söz konusu olabilir. Saygılarımızla.

Kolay gelsin. 1 Terrabyte lık HP harddiskim mevcut. İçindeki datalara ulaşamıyorum. Herhangi bir fiziksel arızaya maruz kalmadı. Data kurtarma fiyat bilgisi lütfen
Burcu Hanım, 500GB ve üzeri harddisklerde data kurtarma fiyatımız aynı olup, 300$ dır. Harddiskinize fiziksel bir darbe olmadığı için tamir, parça değişimi gibi işlemlere maruz kalacağını düşünmüyorum. Bu nedenle fiyat asla 300$ ı geçmeyecektir. Aksine eğer verileriniz zarar görmedi ise, harddiskinizin işletim sisteminin çökmesi sorunu varsa, sadece 100$ servis ücreti almaktayız..

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter