0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

disk kurtarma ücretleri nedir?

Merhaba uzun süredir kullandığım harddiskim bozuldu. Bir firmaya götürdüm fakat fiyat vermeleri için önce analiz yapmaları gerektiğini söylediler. Analiz edilmesi makineyi kurtaracak mı? İlla ki para mı vermemiz gerekiyor. Eğer çok pahalı tutarsa içindekileri feda edip yeni bir disket alacağım ama kaldı ki çok fazla bir bilgi de yoktu hard diskimin içinde. Merak ettiğim şey şu illa ki para vermem mi gerekiyor ?
Merhabalar piyasada bulunan pek çok firma malesef para almadan diskinize bakmaz. Baksa da kurtarabileceğinin bir garantisi yoktur. Ya taşınabilir hard disk alırken 2 tane alıp bilgileri yedekleyeceksiniz ya da hard diskinize veda edeceksiniz. Veda etseniz de sonradan yenisini almanız gerekiyor. Piyasaya baktığınızda minimum veri kurtarma işlemi 150$'dan başlamaktadır. bizde 50$ dan başlıyor, diskin ve kurtarılacak dosyanın boyutuna göre fiyat değişiyor. Diskinizde ne sorunu olduğunu öğrenmek için illa ki para vermenize gerek yok. Diskinizi sizin için ücretsiz olarak inceliyoruz.
Merhaba disk kurtarma yaptırmak istiyorum ama piyasada pek çok firma var, hangisine götüreceğime karar vermedim.

Biz harddisk veri kurtarımı hizmeti verdiğimiz kişi ve firmalara maksimum veri güvenliği sağlamaktayız. Bazı firmalar kendilerine müşterilerden gelen ve müşterinin müdahale etmediğini söylediği harddisklere müdahale edilmiştir diyerek daha farklı fiyat çıkarabiliyorlar, bu da müşterinin mağdur olmasına neden oluyor. Hatta kimileri bir analiz işlemi için 100 tl, kimileri de 50$ alıyor.Bunun sonunda hard diskiniz bozuk durmaya devam ediyor.! Bizde analiz için ücret alınmıyor. Biz politkamızda müşterilerin bilgilerini üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşmayız. Müşterinin hizmet almama hakkında bile saygı duyarız.
Merhaba disk kurtarma ücretleriniz nedir ? bilgi alabilirmiyim ?

Merhaba internet sitemizin sağ üst köşesinde ücretlerle ilgili bilgiler var. Tam adresi de Harddisk veri kurtarma fiyat Bu adresten çıkan tabloda bazı seçenekler yer almaktadır. Zarar görmüş diskinizin özelliklerini size sorulan sorular çerçevesinde seçerek kurtarma ücretinin ne kadar olacağını hesaplayabilirsiniz.Disk kurtarma hizmeti, ile birlikte harddiskinizde bulunan bilgilerin bir daha kaybolmaması için, ücretsiz önlem hizmetlerini de sunuyoruz. Verileriniz bir kez kurtarıldıktan sonra, otomatik yedekleme çözümlerimiz ile sorunlarınızı asgariye indiriyoruz.İyi günler 250 gb toshiba marka harddiskimdeki verilere ulaşamıyorum. Uzun süredir kullandığımdan arıza yapmış olduğunu düşünüyorum. İçerisindeki dosyaların kurtarılması gerekiyor. Etraftan bunun çok pahalı bir işlem olduğunu duydum. Disk kurtarma ücretleri nedir? Problemimi nasıl çözeceğimi hiç bilmiyorum. Çok kararsız kaldım. Yardımcı olabilir misiniz?Sayın kullanıcı, endişelenmenize gerek yok. Veri Kurtarma Servisi olarak çok makul fiyatlara, garantili ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Harddiskinizin boyutu fazla büyük olmadığından veri kurtarma işleminin maliyeti de azalacaktır. Ayrıca arıza tespiti için hiç bir ücret talep etmiyoruz. Fiyat konusunda daha net bilgiler almak için bize ulaşabilir ya da sitemizdeki veri kurtarma fiyat tablomuzu inceleyebilirsiniz. Merhaba, western digital marka harici harddiskim çalışırken yere düştü. İçerisinden kapı gıcırtısına benzer sesler geliyor. Disk kurtarma için uygun bir çözüm arıyorum ama açıkçası ücretleri beni korkutuyor. Bunu düşük maliyetle halletmenin bir yolu yok mu? İleride böyle problemlerle karşılaşmamak için neler yapmalıyım? Nurgül Birsu.Nurgül Hanım, veri kurtarma işlemi oldukça dikkat ve özen isteyen, profesyonel ekipmanlar ile yapılabilen hassas bir operasyondur. Elbette belirli bir maliyeti vardır. Ancak firmamızın korktuğunuz kadar yüksek ücretler talep etmediğine eminiz. Harddiskinizin arızası ve büyüklüğü de maliyeti etkiliyor. Daha somut bir bilgi edinmek için harici harddiskinizi bize ulaştırıp, ücretsiz analiz hizmetimizden faydalanın. Böylece hem arızayı hem de veri kurtarma işleminin maliyetini öğrenebilirsiniz. Firmamız uygun fiyat verme konusunda oldukça iddialı. Zaten ufak bir piyasa araştırmasıyla siz de bunu göreceksiniz. İleride bunun gibi problemlerden korunmak için harici harddiskinizi mutlaka güvenli bir zemin üzerinde sabitleyerek çalıştırın. Harddisklerin hassas cihazlar olduklarını unutmayın.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter