0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

diskten veri silme

Diskten veri silme konusunda yardıma ihtiyacım var, format attığım zaman veriler diskte kalır mı?
Diskten veri silme işlemi klasik yöntemlerle yapıldığında, silinen verilerin geri getirilme şansı oldukça yüksektir. Eğer verilerinizi kalıcı olarak silmek istiyorsanız, sildiğiniz verilerin Geri Getirme Programları ve Sistemlerinin geri çağıramayacağı hale getirmeniz gerekir. Bunu yapmak için bazı wipe atma programlarını kullanabilirsiniz ama kesin çözüm almak için profesyonel kuruluşlardan destek almalısınız.Firmamızda diskten kalıcı veri silme konusunda uzmanlarımızla ve ileri teknoloji cihazlarımızla yüzde yüz başarı ile hizmet vermekteyiz.
Merhaba ben bir muhasebe şirketinde bilgi işlemden sorumlu olarak çalışıyorum.Şirketimizdeki bilgisayarın değiştirilmesi gündemde ancak eski bilgisayarların harddisklerindeki bilgileri silmem gerekiyor.Bu bilgilerin bir daha geri getirilemeyeciğinden emin olabileceğim herhangi bir diskten veri silme yöntemi var mı? Eğer varsa benim kullanabileceğim programlar nelerdir, ya da bu konuda profesyonel yardım almak istesem maliyeti ne kadardır?
Bilgisayar programlarını ayrıntılı kullanma konusunda tecrübeli ve bilgi sahibi iseniz,diskten veri silme konusunda internet üzerinden edinebileceğiniz Chaos Shredder, BC Wipe, CC Cleaner gibi programlar mevcut.Bu tarz programlar verilerin geri getirilmesini oldukça zorlaştırır ama dosyaların tamamen silindiğinin garantisini vermez.Eğer garantili bir veri silme işlemi istiyorsanız firmamız bu konuda piyasaya göre en kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti vermektedir.Ücretlerimiz harddisklerin boyutlarına göre değişiklik gösterir.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter