0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Düşmüş diski kurtarma


Düşmüş disk kurtarma işlemi için analiz kaç gündür? Ankara'dayım. bilgisayar harici diskimi görmemeye başladı. Garantiden yararlanmak istedim. Yeni bir disk verebileceklerini ancak disk kurtarma yapmayacaklarını söylediler. Harici diskimin markası Mikrobox 1TB 8MB 7200rpm USB disk, 1000 disk kurtarma işleminin pahalı bir işlem olduğunu söylüyorlar? Acaba bu iş için ne kadar bir ücret ödemem gerekecek. İlginize teşekkür ederim. Mehmet Demir
Mehmet Bey, basit bir disk sorununuz var. Dolayısı ile, yüksek bir ücrete tabi olacağını düşünmüyoruz. Yine de görmeden birşey söylemek mümkün değil. Sitemizde pekçok kereler belirttiğimiz üzere analiz çalışmamız ücretsizdir. Saygılarımızı sunar, görevinizde başarılar dileriz.
Harddiskimi arkadaşımın bilgisayarına bağlayıp dosya kopyalacaktım ama taşırken yaklaşık 50 cm yükseklikten yere düşürdüm. Daha sonra bilgisayarıma bağladım ama bilgisayar görmedi. Düşmüş diski kurtarma için kullanabileceğim program var mı? İçindeki dosyalarımı da kurtarmak istiyorum. Harddiskimin markası Toshiba 500 gb 7200 rpm. Ne yapmamı tavsiye edersiniz? İyi çalışmalar. Sayın kullanıcı, düşme sonrası harddiskinizde oluşmuş olması muhtemel fiziksel zararları her hangi bir program ile gideremezsiniz. En iyisi profesyonel bir yardım almaktır. Arızanın tespitinden sonra verilerinizin ne kadarının kurtarılabileceği ve harddiskinizin nasıl tamir edilebileceği anlaşılır. Önceden bir şey söylemek doğru olmaz. Harddiskinizi bize getirerek ücretsiz analiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Harddiskinizin durumunu tam olarak öğrendikten sonra yapılması gereken işlemler konusunda tecrübeli ekibimiz size yardımcı olacaktır. Harddiskiniz çok büyük maddi hasarlara uğramadığı sürece verilerin kurtarılma ihtimali her zaman vardır.Merhabalar. Adata 500 gb harici harddiskim çalışırken masamdan düştü. Artık bilgisayar taktığımda diski tanımıyor. Başka bilgisayarda denedim yine çalışmadı. Satın aldığım yerde garantili olarak değiştirmek istiyorum ama içerisindeki dosyalarımı kurtaramayacaklarını söylediler. Ben de sizden yardım almak istedim. Harddiski veri kurtarma işlemi için size getirsem tahmini olarak kaç para tutar? Düşmüş diski kurtarma çok zaman alır mı? Cevaplarsanız sevinirim. Ender Demir. Ender Bey, harddiskinizi bize getirdiğiniz taktirde ücretsiz analiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arızanın ne olduğunu görmeden kesin konuşmak doğru olmaz ama bilgilerinizin kurtarılabilir olduğunu düşünüyoruz. Maliyeti de çok yüksek olmayacaktır. Arıza tespiti ve veri kurtarma işlemleri, harici harddiskinizin kapasitesini göz önünde bulundurursak tahmini olarak 2-3 gün kadar sürebilir.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter