0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

flash bellek veri kurtarma

Selam, benim Kingston marka 16 gb flash belleğim var ve içinde12gb a yakın veri var, bilgisayara taktım tara ve düzelt seçeneği çıktı, bende yaptım ama şu an içindeki veriler görünmüyor, içindeki bilgilerim çok önemli lütfen yardım edin verileri nasıl kurtarabilirim?.
Flash belleğinizde bir dosya sistemi hatası olmuş ama korkmayın verileriniz kaybolmamıştır ve kurtarma yapılabilir.Flash bellekler bilgisayar hdd leri gibi silinen verilerinizi iz olarak saklarlar flash belleğinizde göremediğiniz verileri internet üzerinden bulabileceğiniz Data Recovery programları ile kurtarabilirsiniz. Data Doctor Recovery ve EaseUs programlarını denemenizi tavsiye ederim.Bu programları kullanarak verilerinizi kuratarabileceğinizi tahmin ediyoruz.
8gb flash belleğime attığım veriler çıkarıp taktıktan sonra görünmüyor, neyi yanlış yapıyorum anlayamıyorum.

Flash belleğiniz büyük ihtimalle Fat32 ile biçimlendirilmiş, bu sebeple attığınız veriler görünmüyor.Flash belleğinizi bilgisayara taktıktan sonra bilgisayarım sekmesinde flash disk e sağ tuşla tıklayıp biçimlendirme seçeneğine tıklayın,NTFS ile biçimlerndirin sorununuz ortadan kalkacaktır.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter