0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Format sonrası veri kurtarma seagate


Pavillon marka bilgisayarım birdenbire biçimlendirme istemeye başladı. Arkadaşım format atmamız gerektiğini söyledi. Ben de format atmasına izin verdim. Anca daha sonra harddiskimin içinde bana çok gerekli olan bazı dosyalaımın olduğunu hatırladım. vererek kapandı harici diskimin markası Seagate boyutu 1TB Ne yapmam gerekir? Şebnem Heper
Şebnem Hanım, harddiskinizi bize gönderdiğiniz takdirde, ücretsiz olarak analiz ederek size sonucu bildirebiliriz. Saygılarımızla
Format, sonrası veri kurtarma acil! Ankara'da bilgisayar işi ile uğraşmaktayım. en hızlı bir şekilde kaç günde sonuç alırız? cihazın markası Seagate 1TB disk bana acil olarak lazım olduğundan, kısa sürede alabilir miyim? Mutlu günler dilerim. Mustafa Gürdoğan
Mustafa Bey, diskinizde herhangi bir oynama yapmadan, özellikle diskinizin açılmasına izin vermeden yollamanızı öneririz. Sorun tespiti ücretsizdir. Kuratarmada ise belli bir oranın altında data kurtarmaya ücret almamaktayız. Sygılarımızla.
200 gb Seagate Barracuda harddiskimi yanlışlıkla formatladım. İnternette format sonrası veri kurtarma için bazı programlar buldum ama emin olamadım. Kurtarmak istediğim verilerin çoğu işimle ilgili, önemli dosyalar. Ne yapmamı önerirsiniz? Teşekkürler. Cahit Kardağ.
Cahit Bey, format sonrası veri kurtarma işleminde kurtarmak istediğiniz dosyalar çok önemli ise kesinlikle profesyonel veri kurtarma yaptırmanızı öneririz. Veri kurtarma programları her zaman doğru sonuç vermemektedir. Bu riski almayın. Profesyonel veri kurtarma hizmetimiz için harddiskinizi bize getirmeniz en doğru çözüm yolu olacaktır.
Merhaba 400 gb Seagate ST3400801CB-RK model harici harddiskimdeki bazı bilgileri hatalı format nedeniyle kaybettim. Bunları geri getirmek için ne yapabilirim? Veri kurtarma için size getirsem fiyatı ne kadar olur? İyi çalışmalar.

Sayın kullanıcı, yanlış format sıklıkla karşılaştığımız bir durum. Bu durum sonucu oluşan veri kayıplarınızı kurtarmak için veri kurtarma programlarından yararlanabilirsiniz. Ancak her zaman kesin sonuç veremeyen bu programlar yerine profesyonel veri kurtarmayı seçmeniz daha mantıklı. Bizim profesyonel veri kurtarma hizmetimizden yararlandığınız taktirde harddiskinizin boyutunu göz önünde bulundurursak 220 $ maliyetle sorununuzu çözebiliriz. Veri Kurtarma Servisi format sonrası veri kurtarma konusunda yüzde yüze yakın başarı sağlamaktadır.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter