0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Format sonrası veri kurtarma verbatim


Verbatim marka harddiskim biçimlendirme istedi. İzmir'de ikamet ediyorum. birdenbire, diski görmemeye başladı. format sonrası disk kurtarma konusunda bilgi almak istiyorum. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Burçin Çelikson
Burçin Hanım, diskiniz ücretsiz olarak analiz edilmektedir.Sonucu size en kısa zamanda bildireceğiz. Saygılarımızla:)
Merhabalar, Disk kurtarma konusunda yardım istiyorum. bilgilerim kayboldu. Denizli'de ikamet ediyorum. iskim, çocuğumun çarpması sonucu düştü. harici diskim Verbatim Birçok bilgisayarcıya müraacat etmeme rağmen birşey yapamayacaklarını söylediler Saygılarımla, işlerinizde başarılar dilerim. Gürkan
Gürkan Bey, diğer disk markalarında olduğu gibi, Verbatim disklerde de format sonrası veri kurtarma işlemlerinde kurtarma oranımız oldukça yüksektir.
İnternetten 1 tb Verbatim harici harddisk aldım. Diskin dosya sistemini FAT 32'den NTFS'ye çevirmek istiyorum. Kendi bilgisayarımda kullandığım harddisk sadece 200 gb. Verilerimi yedeklemem çok zor. DVD kullanarak yedeklesem 100 taneden fazla DVD gerekiyor. Onları yazmak için ise heralde bir kaç gün uğraşmam lazım. Eğer önce format atarsam format attıktan sonra veri kurtarma yapmam mümkün mü? Bu yolu tavsiye eder misiniz? Sayın kullanıcı, bu yöntem ile verilerinizi riske atacağınızdan tavsiye edemiyoruz. Format öncesi uygun şekilde yedekleme yapmanız en doğrusudur. Ancak verbatim harddiskler için verbatim'in internet sitesi üzerinden temin edebileceğiniz yazılım vasıtasıyla verilerinizi silmeden dosya sistemini değiştirebiliyorsunuz. Bizim tavsiyemiz bu yolu denemeniz.
Merhaba, 16 gb verbatim flash diskimi formatladım ancak bu işlemi geri almak istiyorum. Diski tekrar eski haline getirmek için ne yapmam gerekiyor? Flash diskinizin format öncesi durumuna dönmesi için gerekli yazılımları kullanmanızı öneririz. Bu yazılımlara ulaşmak için internet üzerinde unformat diye aratmayı deneyin. Bu programlar flash diskinizi format öncesi durumuna geri döndürecektir.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter