0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Format sonrası veri kurtarma western digital

Format sonrası veri kurtarma işlemi için analiz kaç gün sürer? Aydın'da yaşamaktayım.. Bilgisayar harici diskimi görmemeye başladı. Bilgilerimi kurtarmam için format atmam gerektiğini söylediler. Ben de format attım. Şimdi verilerime bir daha kavuşamayacak mıyım? Yardım istiyorum. Harddiskim Western Digital My Passport disk disk kurtarma konusunda bilgi almak istiyorum. İlginize teşekkür ederim. . Yasemin
Yasemin Hanım, format sonrası harddisklerden veri kurtarma işlemlerinde başarı oranımız son derece yüksektir. Format atılmış olması demek harddiskinizdeki bilgilere bir daha ulaşamayacağınız anlamına gelmez. Format sonrası veri kurtarma her zaman mümkündür.
Format atma sonrasında veri kurtarma acil lütfen! İzmir'de bulunuyorum. Kardeşim, diskime yanlışlıkla format atmış, diskimin marka ve modeli Western Digital disk kurtarma işlemi kaç gün sürer? ve bana ne kadara mal olur. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Murat İlkzaman
Murat Bey, format sonrasında da veri kurtarma işlemleri yapılmaktadır. Sizin diskinizde bir disk için bize üç dört gün zaman gerekmektedir. İzmir bölgesinden de disk teslim almakta ve kurtarma yapmaktayız. Saygılarımızla.
Merhabalar, Disk kurtarma konusunda yardım istiyorum. bilgilerim kayboldu. İstanbul'da ikamet etmekteyim. disk kurtarma işlemi ile dosyalarımı eksiksiz ve bozuk olmayan bir halde alabilecek miyim? harici diskim Western Digital disk bana acil olarak lazım olduğundan, kısa sürede alabilir miyim? Bilgi dolu siteniz için teşekkürler Ömür...
Ömür Bey, Data kurtarmada çoğunlukla yüzde yüze yakın kurtarma yapmaktayız. Ancak bunun istisnaları olabileceğini de belirtmek isteriz. Western Digital marka harddiskler için, format sonrası veri kurtarma işlemlerinde oldukça başarılı olduğumuzu söyleyebiliriz.
Western Digital marka 1 tb kapasiteli harddiskimde format sonrası veri kurtarma işlemi yapmak istiyorum. Ev kullanıcısıyım. Kendi imkanlarım ile bu işlemi yapabilir miyim? Şimdiden teşekkürler. Atilla Terzi. Atilla Bey, format sonrası veri kurtarma işlemini evde kendi imkanlarınız ile de yapabilmeniz mümkün. İnterneti kullanarak gerekli programlardan birini indirip, bilgisayarınıza kurun. Programın kullanımı ile ilgili sitemizdeki yazılardan veya internetteki diğer kaynaklardan istifade ederseniz sizin için çok daha kolay olur. Kurtarma işlemi harddiskinizin büyüklüğüne orantılı olarak biraz üzün sürebilir.
VKS yetkilisi ben askerdeyken kardeşim bilgisayarımı formatlamış. İçerisindeki önemli dosyalarım silinmiş. İnternette araştırma yaparken sitenizdeki yazıları gördüm. Size konuyla ilgili danışmak istedim. Harddiskim 320 gb, markası western digital. Format atalı 1 ay olmuş ve o süre içerisinde kullanmaya devam etmiş. Yani yeni dosyalar da kopyalamış harddiske. Kurtarma için ne yapmam lazım? Sayın kullanıcı, harddiskiniz format sonrası uzun bir süre boyunca kullanıldığı için silinmiş olan verilerinizin üzerine yenileri yazılmış olabilir. Size tavsiyemiz öncelikle veri kurtarma programlarından biri ile harddiskinizi taratmanız. Dosyalarınız hala ulaşılabilir durumda ise kurtarma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer silinmiş dosyaların bu tarama sonucunda bulunamazsa profesyonel veri kurtarma işlemi için harddiskinizi bize getirebilirsiniz.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter