0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

formattan sonra harddisk veri kurtarma

Format sonrası harddiskten silinmiş dosyalarımı kurtarmak için internetten ücretsiz bir yazılım indirdim ama bunu kullanmaktan çekiniyorum, verilerime bir daha asla ulaşamam diye. Bu programı güvenli olarak kullanabilir miyim? Eğer program başarılı şekilde dosyaları kurtaramazsa verilerim tamamen kaybolur mu? Sayın kullanıcı, formattan sonra veri kurtarma işleminizin çok daha garantili bir şekilde gerçekleşmesi için harddiskinizi bize gönderebilirsiniz. Veri kurtarma programları her zaman yüzde yüz sonuç vermeyebilir. Eğer verileriniz önemli ise firmamız çok daha profesyonel cihazlar ile veri kurtarma işlemi yapmaktadır. Harddiskinizin ücretsiz olarak incelenmesinden sonra size veri kurtarmanın ne oranda mümkün olduğunu gösteren bir rapor sunup, isteğinize bağlı olarak veri kurtarma işleminizi gerçekleştirebiliriz.
Harddiskimi formatladım. Aldığım yedeklerde bazı eksikler olduğunu farkettim. Şimdi o dosyaları getirmek istiyorum. Size formattan sonra veri kurtarma ile ilgili sorularım var. Öncelikle hangi yöntemle kurtarma yapmam lazım, kurtarmak istediğim dosyaların az olması işimi kolaylaştırır mı ve dosyalarım sorunsuz geri gelir mi? Teşekkür ederim.
Sayın ziyaretçimiz formattan sonra veri kurtarmayı bu işi yapabilen programlardan bir tanesini kullanarak yapmanız en kolay yöntemdir. Ancak bu programların her zaman yüzde yüz performans göstermedikleri de bilinen bir gerçek. Kurtarmak istediğiniz dosyaların az olması ve isimlerinin biliniyor olması işinizi biraz kolaylaştırır. Ancak tarama yaparken çok faydası olmaz. Harddiskinizi yine tam olarak taratmanız gerekir. Daha sonra kurtarma sırasında sadece ihtiyacınız olan programları seçerek biraz zaman tasarrufu sağlamanız mümkündür. Dosyalarınızın sorunsuz geri gelmesi ise daha önce belirttiğimiz gibi her zaman tam olarak gerçekleşmeyebilir. Bazen bu yazılımlar silinmiş dosyaları bulamaz, bulsa bile geri getiremez, hatta geri getirdiklerinde sorun olabilir. Dosya geri gelmiş gözükmektedir ancak içeriği boş ya da eksiktir. Bunlara karşı kurtardığınız verileri kontrol edin.İyi günler. Harddiskim 2 bölüme ayrılmış. Bir kaç gün önce harici harddiskimi biçimlendirmek isterken yanlışlıkla d sürücüsünü biçimlendirdim. İşlem başladıktan bir süre sonra hata yaptığımı farkedip, işlemi iptal ettim ama dosyalarımın bir kısmı silinmişti bile. Böyle bir durumda ne yapmam gerekiyor? Onur Keskin. Onur Bey, harddiskinizde format sonrası yaşanmış olan veri kaybının çözümü ve dosyalarınızın kurtarılması için veri kurtarma programlarından istifade edebilirsiniz. İstediğiniz sonucu elde edemezseniz harddiskinizi bize ulaştırarak profesyonel veri kurtarma hizmetimizden yararlanmanız sizin için en doğrusu olacaktır.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter