0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

fotograf makinesi profesyonel veri kurtarma

Merhaba, uzun yıllardır fotoğraf çekimiyle uğraşan birisiyim ve bu işin aksaklıkları konusunda oldukça tecrübelendim.Fotoğraf makinesinden silinen bazı fotoğrafları kurtarmayı başarıyorum ancak yaşadığım son talihsizlikle başa çıkamadım ve profesyonel bir yardıma ihtiyacım oldu, internetten araştırırken de sizi buldum.Problemim çektiğim 200 kadar fotoğrafın silinmesi ve kurtarmaya çalıştığım fotoğrafların da %80 inin bozuk olarak gelmesi.Fotoğraf makinesinden profesyonel veri kurtarma hizmeti veriyor musunuz, bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?
Uzman ekibimizle,kullandığımız profesyonel cihaz ve programlarımızla profesyonel veri kurtarma hizmeti veriyoruz.Kullandığımız sistemler sayesinde fotoğraf makinelerinden veri kurtarma konusunda çok yüksek oranda başarılı sonuçlar alıyoruz.Kullandığınız hafıza kartınızı bize yollamanız durumunda ücretsiz analiz yapıp size doğru bilgi verebiliriz.%100 müşteri memnuniyeti politikamız dahilinde eğer verilerinizi kurtarılamazsa hiçbir ücret talep etmiyoruz.
Selam, fotoğraf makinemin hafıza kartıyla ilgili problem yaşıyorum kartım çalışmıyor ve içinde telafisi olmayan fotoğraflar mevcut.İnternet üzerinden erişebildiğim hiçbir bilgi işime yaramadı ve ne yaptıysam kartı onaramadım.Kartım önemli değil ama içindeki fotoğraflar çok önemli, profesyonel veri kurtarma desteğinizden yararlanmak istiyorum.

Bizimle irtibata geçerek, kartınızı bize yollayın.En kısa zamanda analizimizi yapıp kartınızın durumu ve içindeki verilerin kurtarılması hakkında somut bir sonuç elde etmiş oluruz ve sizi konu hakkında bilgilendirebiliriz.
İyi günler, tanınmış bir model ajansında fotoğrafçılık yapıyorum ve işlerin yoğunluğu sebebiyle fotoğraflarımı yedekleme konusunda bazen sıkıntılar yaşıyorum ve veri kayıpları meydana geliyor. Bu durum işimi oldukça aksatıyor ve büyük bir zaman kaybı oluşuyor. Bu sebeple fotoğraf makinesi profesyonel veri kurtarma hizmeti alabileceğim ve uzun soluklu çalışabileceğim bir firma arıyorum. Sizin sitenizden faydalanarak kendim birçok şey öğrendim ve uyguluyorum ancak yeterli zamanım yok ve kart bozulması gibi durumlarda sürekli farklı yerlerle çalışmaktan ve faiş fiyatlardan bıktım bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Merhaba, fotoğraf makinesi profesyonel veri kurtarma konusunda kendimize oldukça güveniyoruz ve size elimizden geldiğince yardımcı olmaya hazırız. Kullandığımız en son teknoloji ekipmanla size en hızlı ve güvenilir servisi en uygun fiyatlarla vereceğimizden şüpheniz olmasın. Sizin fotoğraflarınızla çalıştığınızın bilincinde olarak başınıza gelebilecek veri silinme ve arıza durumlarında size en hızlı hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz. Bizimle irtibata geçmek için sitedeki telefon numaramızı haftanın her günü arayabilirsiniz.
Merhaba, benim sizin işinizle ilgili bir sorum var. Benim makinamdaki fotoğraflarımın hepsi silindi ve bu verilerin kurtarılabileceğini öğrendim birkaç yere sordum ve bizim mahallemizdeki fotoğrafçının bile bu hizmeti verdiğini öğrendim. Merak ettiğim, fotoğraf makinesi profosyonel veri kurtarma ile bizim mahalledeki fotoğrafçının verdiği normal veri kurtarma hizmeti arasında ne fark var?

Merhaba, fotoğraf makinesi profosyonel veri kurtarma hizmeti verebilmek için fotoğraf makinesi ve hafıza kartları konusunda teknik bilgiye sahip olmanın yanında teknik ekipman ve yedek parça teminini sağlayabilmek ve her durumda müşterinin sorununa çare olabilmek gerekir. Mahallenizin fotoğrafçısının size verebileceği hizmet bilgisayar programları vasıtasıyla silinen verileri geri getirme hizmetidir ki çoğu ücretsiz olan bu programları kendiniz evde bilgisayarınıza kurarak kullanabilir ve silinen verilerinizi geri getirebilirsiniz. Bu işlem çoğu zaman probleminizi çözer ancak hafıza kartınızda meydana gelen bir bozulma kırılma durumlarında size yardımcı olamazlar. Aynı şekilde bu tarz programların yeterli bilgiye sahip olmayan kişiler tarafından kullanılması kalıcı veri kayıplarına yol açabilmektedir. Profosyonel fotoğraf şirketleri, ajanslar, gazeteler, ve muhabirler fotoğraflarla hayatını kazanır ve her işin içinde kazalar olduğu gibi profesyonel fotoğrafçılıkta da kazalar meydana gelebilir ve belkide tekrar çekilmesi imkansız çok değerli fotoğraflar elektronik arızaların kurbanı olabilirler. İşte bu durumlarda fotoğraf makinesi profesyonel veri kurtarma hizmeti verebien şirketlerin önemi ortaya çıkar. Firmamız 10 yılı aşkın bir süredir profesyonel veri kurtarma hizmeti vermektedir ve işbirliği yaptığımız birçok profesyonel kurum yıllardır bizden kusursuz hizmet almanın güveniyle çalışmaktadır.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter