0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

fotograf makinesi veri kurtarma acil yardım

Merhaba çok acil yardımınız gerekli, çalıştığım dergi için çektiğim fotoğrafların bir kısmı kayboldu ve bu fotoğraflar benim için çok önemli.Fotoğrafların hiç kaydedilmiş olmama gibi bir ihtimali yok çünkü dün yolda hepsine baktım ama eve gelip bilgisayara aktardığımda yarısından çoğunun yok olduğunu gördüm ve dünya başıma yıkıldı yarın 3 gün içinde fotoğrafları teslim etmem gerekiyor, internetten öğrendiğim bazı yöntemlerle kurtarma işlemi yapmayı düşündüm ama sonra riske girmek istemedim.Bu fotoğraflar benim için çok önemli lütfen yardım edin.
Bizimle iletişime geçerek fotoğraf makinenizi veya hafıza kartını en kısa zamanda bize ulaştırmanız gerekmektedir.Öncelikle sorunun bulunması ve verilerin kurtarılıp kurtarılamayacağının analiz edilmesi gerekiyor ama büyük ihtimalle çok önemli bir sorununuz yoktur. Aciliyetiniz nedeniyle size en hızlı hizmeti vermeye çalışacağımızn garantisini verebilirim.
Oğlumun dönem ödevi için çektiğimiz fotoğrafların hepsi silindi, fotoğraflar için çok emek verdi ve şimdi çok üzgün.Ödevi teslim etmesi için çok fazla zamanımız yok ve de aynı resimleri tekrar çekebilmesi imkansız bu nedenle fotoğraf makinesindeki verilerin kurtarılması konusunda acil yardıma ihtiyacım var.Bizim uygulayabileceğimiz bir yöntem var mı?Size yollasak fiyatı nedir?

Fotoğraf makinenizden silinen verilerinizi Data Recovery programları vasıtasıyla evde kendi bilgisayarınızda kurtarmanız mümkün eğer bu yöntemlerle sonuç alamazsanız, hafıza kartınızı bize yollayın, ücretsiz analiz edelim ve size piyasadakilere kıyasla en uygun fiyatı verelim.
Fotoğraf makinesi veri kurtarma acil yardım istiyorum . Tezim için çektiğimin fotoğrafların hiçbiri makinemde gözükmüyor. Ne kartı çıkarttım ne de makineyi bilgisayara bağladım, durup dururken bütün çektiğim resimler gitti ve tekrar çekme gibi bir şansım yok. Fotoğraf makinesi veri kurtarma programlarına baktım ama güvenemedim acil yardım ederseniz çok sevinirim.

Tabi ki size yardımcı olmak isteriz. Eğer İstanbul'da yaşıyorsanız isterseniz makinenizi kendiniz şubelerimizden birine getirebilirsiniz veya bizimle irtibata geçerek kargo araclığıyla bize ulaştırırsanız durumun aciliyetini belirttiğiniz taktirde size en kısa zamanda hizmet vereceğimizden şüpheniz olmasın. Makinenize veri kurtarma uygulamadan önce tekrar çekim yapmaktan kaçının ve hafıza kartını biçimlendirmeyin. Çok zor durumlarda bile veri kurtarma işlemi yapılmasına rağmen fotoğraf makinesi hafıza kartları küçük boyutlu hassas cihazlar olduklarından çok ufak hatalardan kalıcı veri kayıplarına sebep olabiliyorlar o yüzden veri kurtarma işlemine kadar kartı hiç kullanmamanız sizin yararınıza olacaktır.
Merhaba, şirketimizin katıldığı fuarda çektiğimiz resimler fotoğraf makinesinden silinmiş, kataloglarda kullanacağımız önemli resimler vardı içinde. Fotoğraf makinesi veri kurtarma acil yardım gerekiyor. Bize önerebileceğiniz birşey var mı?

Fotoğraf makinesi veri kurtarma konusunda oldukça hızlı ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Size önerebileceğimiz tek şey profesyonel veri kurtarma hizmeti almanız çünkü sizinki gibi acil ve hassas durumlarda işi şansa bırakmamak gerekiyor. Fotoğraf makinesi gibi hassas cihazlarda yapılabilecek en ufak hata verilerinizi tamamen kaybetmenize neden olabilir bu yüzden profesyonel yardım almanız sizin için en iyisi olacaktır. Bizi telefon numaralarımızdan haftanın her günü arayabilirsiniz.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter