0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

fotograf makinesi veri kurtarma mümkün mü?

Fotoğraf makinemde çektiğim resimlerin bazılarının kayıp olduğunu farkettim bu verileri kurtarmak mümkün mü?
Fotoğraf makinesinden veri kurtarmak mümkündür, öncelikle bilgisayarınıza bir Data Recovery programı kurmalısınız ardından makinenizi bilgisayara bağlayıp ya da varsa hafıza kartını bilgisayarın kart okuyucusuna takıp, yüklediğiniz programla kurtarma işlemini yapmalısınız, bu şekilde verilerinizi kurtarabilirsiniz.
Fotoğraf makinemdeki bütün resimler silindi bu verileri kurtarmak mümkün mü? İnternetten okuduğum kadarıyla bazı programlar bu işi yapıyormuş ama ben kullanmaya cesaret edemedim bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

Fotoğraf makinenizdeki resimlerin nasıl silindiği konusunda detaylı bilgi almamız gerekir eğer sizin tarafınızdan silindiyse, verilerin geri getirilmesi kolaydır ancak diskteki veya makinedeki bir hatadan kaynaklanıyorsa, görmeden cevap veremeyiz.Fotoğraf makinenizi bize ulaştırmanız durumunda en kısa zamanda hatayı analiz edip size detaylı bilgi verebiliriz ve en uygun ücretlerle verilerinizi kurtarabiliriz.
Selam, fotoğraf makinemdeki resimleri kaybettim lütfen yardım edin. Bilgisayarım arızalı olduğu için bir süredir makinede biriktiriyordum resimlerimi ve videolarımı. Bilgisayarım geldi makineyi bilgisayara bağladım ama hiçbirşey gözükmüyor ve makineden baktığımda gözüken resimler yok olmuş. Fotoğraf makinesi veri kurtarma mümkün mü? Mümkünse nasıl yapacağımı anlatabilir misiniz?

Fotoğraf makinenizin hafıza kartına format atmış olabilirsiniz, bu sebeple içindeki veriler gözükmüyordur. Fotoğraf makinesi veri kurtarma mümkün. Veri kurtarma yapmak için recovery programları diye tabir edilen veri kurtarma programlarından yardım almanız gerekiyor. İnternet üzerinden bulabileceğiniz bu programlarla hafıza kartındaki verileri kurtarmanız mümkün. Karta yeni yükleme yapmadan kurtarma yaparsanız sizin için daha iyi olur çünkü hafıza kartları çok fazla dosyayı biriktirmez ve yeni kayıtlar yapıldıkça eskilerini silmek zorunda kalır. Eğer veri kurtarma programlarıyla dosyalarınızı kurtaramazsanız bizimle irtibata geçerek veri kurtarma servisimizden faydalanabilirsiniz.
İyi günler, fotoğraf makinemdeki dosyaları bilgisayara yüklemek için kartı çıkarıp bilgisayara taktım ama bilgisayar kartı görmüyor. İşin garibi 10 dakika önce çalışan kart fotoğraf makinesinde de hata veriyor. Fotoğraf makinesi veri kurtarma mümkün mü? İçinde çok uğraşarak çektiğim videolar var, lütfen yardımcı olun.

Merhaba fotoğraf makinesinden veri kurtarma mümkün. Fotoğraf makinenizin hafıza kartının dosya sistemi bozulmuş gibi gözüküyor bu nedenle format atmanız gerekiyor. İnternet üzerinden indirebileceğiniz ücretsiz veri kurtarma programlarıyla kartınızdaki verileri kurtarabilirsiniz ama bilgisayarın kartı görmemesi problem teşkil edebilir. Eğer sürücü onarma seçeneği olan bir program bulabilirseniz EASUS gibi, bu programla kartın bozulmuş dosya sistemini onarıp hiç veri kurtarmaya gerek kalmadan probleminizi çözebilirsiniz. Eğer programlarla da kartı göremiyorsanız kartınız bozulmuş olabilir ve bu durumda profesyonel bir veri kurtarma şirketinden yardım almanız gerekir. Bizimle irtibata geçerek kartınızı ücretsiz analiz ettirebilirsiniz.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter