0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

fotograf makinesi veri kurtarma

 • fotograf makinesi kart hatası veriyor
 • fotograf makinesi veri kurtarma mümkün mü?
 • fotograf makinesi veri kurtarma acil yardım
 • fotograf makinesinden verilerim silindi
 • fotograf makinesi neden kart hatası verir?
 • fotograf makinesi silinen resim kurtarma
 • fotograf makinesi profesyonel veri kurtarma
 • fotograf makinelerinden veri kurtarma hizmeti
 • Merhaba, cannon marka dijital fotoğraf makinem var, geçen gün içindeki fotoğraflar arasında kötü bulduklarımı silerken yanlışlıkla hepsini sildim ve hiçbirini bilgisayarıma atmamıştım.Yaklaşık 1 aydır çektiğim bütün fotoğraflar bir anda gitti ve adeta yıkıldım.Fotoğraf makinemdeki verileri kurtarmak mümkün mü?
  Fotoğraf makinenizdeki verileri kurtarmak mümkün.Bu işlemi yapan birçok program bulabilirsiniz, örnek olarak Data Doctor Recovery,SanDisk Rescue Pro ve EaseUs programlarını deneyebilirsiniz. Size tavsiyem verilerinizi bu programlarla kurtarmaya başlamadan önce yeni fotoğraflar çekmemenizdir, çünkü üzerine yazacağınız her veri makinedeki verilerin kurtarılmasını zorlaştırır.
  Fotoğraf makinemdeki bütün verileri bilgisayara aktardım ve nasıl olduğunu anlayamadığım bir şekilde dosya bilgisayarımdan silindi, içinde fotoğraflar ve videolar vardı, bunları kurtarmak için ne yapabilirim?

  Bilgisayarınıza kaydettiğiniz dosyaları bilgisayardan geri getirmek yerine fotoğraf makinesinden veri kurtarma yoluyla yapmanız sizin için daha kolay olacaktır, internet üzerinden bulabileceğiniz Data Recovery programları sayesinde bunu yapabilirsiniz.Öcelikle fotoğraf makinenizin içi doluysa verileri tekrar bilgisayarınıza aktarın ve ardından program içerisinden makinenizin diskini seçerek kurtarma işlemini uygulayın.
  Fotoğraf makinem teknedeyken denize düştü ve tahmin edeceğiniz üzere artık açılmıyor ancak düşene kadar çok fazla fotoğraf çektik ve bir ihtimal dedim hafıza kartı çalışıyordur ama onuda bilgisayar görmüyor, daha doğrusu donanım olarak gözüküyor ama açmak istediğimde lütfen bir disk yerleştirin diyor yani sonuç olarak bütün resimler gitti. Fotoğraf makinesi veri kurtarma diye birşey duydum ama bozulmuş karttan kurtarma yapılabiliyor mu onu bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz?

  Uzun yıllardır profosyonel veri kurtarma hizmeti vermekteyiz ve bu hizmet bozuk cihazlardan veri kurtarmayıda kapsıyor ve fotoğraf makinesi veri kurtarma işlerimizin içinde bozuk hatta kırık kartlardan kurtarma yaptığımız durumlar dahi olabiliyor. Tabi ki her durumda bozuk kartlardan verileri kurtarmak mümkün olmayabiliyor veya kurtarma maliyeti çok yüksek rakamlara çıkabiliyor bu sebeplerden dolayı firmamız bütün müşterilerine ücretsiz analiz hizmeti veriyor ve kartınızın içindeki verilerin kurtarılabilir olup olmadığını ve bu kurtarmanın maliyetinin ne olacağını size kesin bir şekilde iletiyoruz. Böylece kartınızı bize yolladıktan sonra bir süprizle karşılaşmamış oluyorsunuz. Hafıza kartınızı istediğiniz zaman bize yollayabilirsiniz, en kısa sürede analiz yapılıp, tarafınıza veri kurtarma işleml yapılıp yapılamayacağı hakkında bilgi verilecektir.
  Merhaba benim küçük ölçekli bir fotoğrafçı dükkanım var ve birkaç kere veri kaybı yaşadık ve yaptığımız iş tamamen zarar oldu bizim için. Özellikle düğün, toplantı gibi aktivitelerde çalıştığımızdan veri kaybı en büyük kabusumuz. Müşteriye sizin düğün resimleri silindi demek imkansız. Veri kaybı yaşamamak için oldukça titiz çalışıyoruz ama başımıza tekrar gelmesi durumunda hazırlıklı olmak için ne yapabiliriz, fotoğraf makinesi veri kurtarma programı kullanmak mı yoksa, bir şirketle anlaşmak mı daha avantajlı olur?

  Fotoğrafçılar için en büyük tehlikelerden biri veri kaybı ve her fotoğrafçı kendine göre bu konuda bir çözüm geliştirmek durumunda kalıyor. Fotoğraf makinesi veri kurtarma bilgisayar programlarına yeterli derecede hakim olan kişiler için kullanılması zor değil ve hatta günümüzde oldukça basit programlar mevcut ve bütün kullanıcılara hitap ediyorlar. Sizin durumunuzda yaptığınız işin önemine göre fotoğraf makinesi veri kurtarma şekliniz değişebilir çünkü her ne kadar hata payı az olsa da yaptığınız büyük bir işin verilerini kaybettiğinizde o fotoğrafları basit veri kurtarma programlarıyla riske atmanız pek mantıklı olmaz bu sebeple iyi bir veri kurtarma şirketiyle anlaşmanız sizin için en doğrusu olacaktır. Bizimle irtibata geçmeniz halinde size en uygun hizmeti sunabileceğimizi düşünüyoruz. Bizi haftanın her günü sitemizdeki telefon numarasından arayabilirsiniz.

  V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
  V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

  vBulletin counter