0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

galaxy note veri kurtarma

GALAXY NOTE VERİ KURTARMA
Akıllı telefon (Smartphone) teknolojisinin en popüler ürünlerinden Samsung Galaxy Note kullanıyorsunuz. Samsung Galaxy Note'unuzda bulunan özel anlarınızı resmetmiş olduğunuz fotoğraflarınız, videoya kaydederek ölümsüzleştirdiğiniz görsel hatıralarınız, uzun yılların emekleri sonucu oluşturulmuş müzik ve video arşivleriniz, manevi değeri olan ya da önemli bilgiler içeren kısa mesaj arşiviniz, projelerinizin ya da üçüncü şahıslar tarafından öğrenilmesini istemediğiniz bilgilerin yer aldığı elektronik postalarınız ve oldukça ilerleyip baştan başlamak istemediğiniz çevrimiçi olmayan oyun kayıtlarınızı kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsanız ne yaparsınız?
Samsung Galaxy Note'unuz her ne kadar akıllı telefon sektörünün elit ürünlerinden biri de olsa kullanıcı kaynaklı, fiziksel darbeye bağlı ya da yazılımsal nedenlerden ötürü hasar görebilir. Günümüzün ilerleyen teknolojisinde arızaların giderilmesi, büyük sorun teşkil etmiyor. Peki ama akıllı telefonunuzda yer alan birbirinden kıymetli ve belki de kopyaları olmayan verileriniz ne olacak? Kurtarılabilecekler mi?
Sorunuzun Galaxy Note veri kurtarma için cevabı evet. Bahsi geçen değerli verileriniz, akıllı telefonunuzda bulunan Sd kartın içersinde kayıtlıysa ve Sd kartınız hasar görmemişse, verileriniz Sd kartınızda güvende demektir. Verileriniz, akıllı telefonunuzun kendi hafızasında kayıtlıysa ve akıllı telefonunuz arızalandıysa durumunuz biraz daha kritik. Akıllı telefonunuz arızalanmadan önce Dropbox vb. uygulamalar kullanmışsanız, bu uygular internette çevrimiçi olduğunuz zamanlarda özellikle fotoğraf ve video gibi görsel verilerinizi kopyalayıp yedeklemiş olabilir. Arıza durumunda önceden bu tip uygulamalar kullandıysanız, hesaplarınızı kontrol edin. Şanslıysanız bazı verilerinizin yedeklerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Recuva gibi bazı programlar, akıllı telefonunuzun arıza durumlarında üzerine veri yazılmamış verilerinizi kurtarabilmekte.
Şayet böyle bir sıkıntıyla karşı karşıyaysanız ve bireysel müdahale yöntemleriyle üstesinden gelemiyorsanız, kalıcı veri kayıpları yaşamamak için uzman yardımı almanızda yarar var. Biz uzman kadromuzla Samsung Galaxy Note'unuzun her türlü arızalarını giderebildiğimiz gibi veri kurtarma işlemini de başarıyla gerçekleştirebilmekteyiz. Galaxy Note veri kurtarma çözümleri için bize danışabilirsiniz.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter