0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

harddiski okumuyor acil yardım

Merhaba bilgisayarımda çalışırken elektrikler kesildi ve aniden kapandı. Bir iki saat sonra elektrik geldiğinde bilgisayarımı açmaya çalıştım ancak bilgisayarım harddiski okumuyor. Daha önce de buna benzer hata almıştım ama reset atınca düzeliyordu. İçerisinde önemli veriler ve bitirmem gereken çalışmalar var. Acil yardım. Sayın kullanıcı, elektrik kesintisi sırasında harddiskinize zarar veren bir durum oluşmuş olabilir. Harddiskinizi bize hemen ulaştırırsanız arızayı tespit edip, bilgilerinizin kurtarılması için elimizden geleni yapabiliriz.Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımda iki harddisk takılı. Bir tanesini verileri depolamak için kullanıyorum. Bugün durup dururken bilgisayarım depo için kullandığım harddiski okumamaya başladı. Hemen satın aldığım firmayı aradım. Garanti kapsamında değiştirebileceklerini ama verilerle ilgili bir şey yapamayacaklarını söylediler. Benim için içindekiler harddiskten daha önemli. Acil yardım lütfen. Sayın kullanıcı, harddiskinizi bize ulaştırdığınız taktirde size arıza, verilerin kurtarılabilme ihtimali ve maliyet ile ilgili bir rapor sunuyoruz. Vereceğiniz karara göre gerekli işlemleri yapıyoruz. Bu tip arızaların çoğunluğunda veri kurtarma mümkün olmaktadır.
Sayın V.K.S. yetkilisi asus marka dizüstü bilgisayarım uzun süredir çok ağır çalışıyordu. Şimdi de tam açılırken harddiski okumuyor, ntldr bulunamıyor diye hata vermeye başladı. Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Bilgisayarımın yavaş çalışması harddisk ile ilgili bir problem mi? Bir kaç gün önce yaklaşık yarım metre yükseklikten yere düşmüştü ama açtığımda bir sıkıntı yoktu. Bunun bir etkisi olabilir mi? Acil yardıma ihtiyacım var. Teşekkürler.
Sayın ziyaretçi, harddiski okumuyor sorununa sık sık rastlamaktayız. Öncelikle ntldr hatası laptopunuzun geçerli sürücüden boot yapamıyor olmasından kaynaklanır. Bunun farklı nedenleri olabilir. Harddiskinizde bozuk kısımlar oluşmuş olabilir, bazı dosyalar silinmiş ya da bozulmuş olabilir. Öncelikle kurulum cd'niz ile sisteminizi onarmanızı tavsiye ediyoruz. Böylece eksik ya da bozuk dosyalar düzeltilebilir. Bazı durumlarda da biosun güncellenmesi ya da fabrika ayarlarına geri döndürülmesi gerekebilir.
Bilgisayarım Harddiskimi Okumuyordu. Bu Sorunu Sizin Aracılığınızla Aşmayı Başardım. Peki Söyler misiniz Bilgisayarımın Harddiski Okumuyor Sorununa Tekrar Maruz Kalmaması İçin Ne Gibi Önlemler Alabilirim?
Biçimlendirmeyi ve Chkdsk komutunu bu işlemi yapmayı bilen, tercihen bir uzmana yaptırmanız, alınabilecek önlemlerin en başında gelir. Bir diğer önemli önlem de, harddisk arızasına neden olan elektrik kesintisi ya da ani voltaj düşmesi veya artmasına neden olan elektrik dalgalanmalarının sebep olduğu sorunları engelleyebilmek için kesinti anlarında devreye girecek güç kaynağı kullanmak ve dalgalanmaların olumsuz etkilerini gidermek için sigortalı prizler kullanmaktır. Bu tarz basit önlemler alırsanız biçimlendirme yapmayı gerektirecek durumlarla karşı karşıya kalmazsınız.
Bilgisayarım Harddiski Okumuyor. Acil Yardım Edin Lütfen.
Size yardımcı olmaktan biz de memnuniyet duyacağız. İlk olarak bilgisayarınızın harddiskinizi neden okumadığının bulunması gerek. Bu analizin yapılabilmesi için harddiskinizi göndermeniz ve incelememiz gerek. Ancak ihtimallere dair sizi bilgilendirebilmemiz mümkün. Şayet uzun süreli kullanılmış bir harddiskiniz varsa harddiskte yoğun kullanıma bağlı olarak bozuk kısımlar oluşabilir. Bu tip durumlarda bilgisayar harddiski okumuyor şikayeti almaktayız.. Sorunu gidermek için sistem onarma ve sistem kurtarma yöntemlerine başvurulur. Bir diğer sık karşılaşılan ve harddisk okumama ile sonuçlanan sorunda elektrik kesintilerinden kaynaklanan arızalardır. Sigortalı prizle korunmayan ve kesintilere karşı güç kaynağı devrede olmayan bilgisayarlarda elektrik kesintileri harddiskler üzerinde tahribata yol açabilir. Bu tip tahribatlar genellikle bilgisayarın harddiski okuyamamasına neden olur. Bireysel kurtarma yöntemleriyle çözülemeyecek bu tür arızalar ancak profesyonel veri kurtarma yöntemleriyle onarılabilir. Veri Kurtarma Servisi olarak harddiskinize dair tüm arızaları başarıyla giderebilmekteyiz. Dilediğiniz konuda bize ücretsiz olarak danışmaktan çekinmeyiniz.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter