0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Harddiski görmüyor, 3. sayfa

Sorun: Harddiski görmüyor.
Marka ve model:Western Digital Elements 2TB USB WDBAAU0020HBK Harddisk
Özellik:Harici harddisk, 2000 GB, 7200 rpm, 16 MB,
İşlem:Sorun, analiz çalışması sonrasında bulundu. Harddisk fotograflanarak kullanıcıya ulaştırıldı. Veri kurtrma işlemimizin onaylanmasından sonra, bilgilerin kurtarılması işlemi yapılabilecek. Kullanıcıya teslim edilebilir.
Tarih: 22.12.2006
İl:İstanbul Ümraniye
Veri kurtarma tahmini: %98,5
***
Sorun: Harddiski görmüyor.
Marka ve model:Western Digital Elements 1TB USB WDBAAU0010HBK Harddisk
Özellik:Harici harddisk, 1000 GB, 5400 rpm, 8 MB,
İşlem:Ücretsiz tespit çalışması yapıldı.Kullanıcı bilgilendirildi. Kabul etmesi halinde. resim kurtarma yapılarak. sahibine gönderilebilir.
Tarih: 11.01.2006
İl:İstanbul Maslak
Veri kurtarma: %99,0
***
Sorun: Harddiski görmüyor.
Marka ve model:Seagate 500GB 16MB 7200rpm SATA3 ST500DM002 Harddisk
Özellik:Dahili harddisk, 500 GB, 7200 rpm, 16 MB,
İşlem:Arıza tespiti yapıldı. Müşteri bilgilendirildi. Kullanıcının kabulünden sonra, harddisk veri kurtarma yapılarak müşteriye teslim edilebilir.
Tarih: 22.12.2006
İl:Aydın
Veri kurtarma tahmini: %68,7
***
Bilgisayarıma Windows Xp Yükledim. Bilgisayarım Şimdi Harddiski Görmüyor. Bu Problemi Aşabilmek İçin Ne Yapabilirim?
Sayın müşterimiz, anlattıklarınız ışığında yaşadığınız problemin mavi ekran hatası diye tabir edilen sorun olduğunu söyleyebiliriz. Bu sorun genelde bilgisayara Windows Xp yüklenirken bilgisayarın harddiski görmüyor oluşunda karşınıza mavi ekran çıkmasıyla ve bilgisayarın kendi kendisini resetlemesiyle baş gösterir. Böyle bir durumla karşılaşıldığında ilk olarak yapılması gereken işlem, kablo bağlantılarının kontrol edilmesi olacaktır. Şayet kablo bağlantılarında herhangi bir sorun bulunmuyorsa kontrollerin yazılımsal yönde yapılması gerekecektir. Windows Xp kurulumunun harddiske ulaşamamasına sebep olan bu sorunun temel nedeni, Ahci modun Windows Xp'ye tanıtılamamasıdır. Windows Xp'ye Ahci modu tanıtmak için ana kartın web sitesinden sürücü indirip, sürücüyü kopyalayıp ardından da kurulumu başlatmak gerekir. Windows Xp'nin kurulumu şayet harddiskte herhangi bir sorun yoksa normal şekilde başlar. Windows Xp'nin kurulumu normal şekilde başlamazsa, bu durum harddisk arızasına işaret eder. Böyle bir durumla karşı karşıya kalındığında yapılması gereken vakit kaybetmeden profesyonel hizmet alma yoluna gitmek olmalıdır. Çünkü bu durumda yapılacak bireysel kurtarma çabaları, olumlu bir sonuç vermeyeceği gibi kalıcı hasar ve kayıplara da neden olabilir. Biz Veri Kurtarma Servisi olarak harddiskinize dair tüm sorunları uzman kadromuzla giderebilmekteyiz. Aklınıza takılan tüm sorular için bize ücretsiz olarak danışmaktan çekinmeyiniz.
Bilgisayarım Windows 7 Yüklenirken Harddiski Görmemeye Başladı. Tüm Kurtarma Çabalarıma Karşın Hala Harddiski Görmüyor. Acil Yardıma İhtiyacım Var. Lütfen Yardımcı Olun.
Normal şekilde çalışan bilgisayarınız Windows 7 yüklenirken harddiski görmüyor ise öncelikle kablo bağlantılarını kontrol etmekte yarar var. Şayet kablo bağlantılarında herhangi bir sorun yoksa üzerinde durulması gereken bir diğer ihtimal, harddisk kontrolcüsünün Windows 7 tarafından tanınmaması sorunu olabilir. Bu durumla karşı karşıya kalındığında ana kart markasının web sitesinden güncel bir sürücü indirilip bir flash belleğe kopyalanır. Windows 7 kurulumu tekrar başlatılır. Kurulum esnasında flash belleğe kopyalanan ana kart sürücüsünü seçip yükleyebilmek için gözat penceresinden sürücü seçilir. Sürücü yüklendikten sonra şayet harddiskte herhangi bir sorun yoksa bilgisayar harddiski tanıyacak, ardından da Windows 7 kurulumu başlayacaktır. Windows 7 kurulumu başlamıyorsa ve bilgisayar harddiski görmüyor ise kuvvetle ihtimal harddiskte yazılımsal veya donanımsal bir sorun var demektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalındığında yapılması gereken vakit kaybetmeden profesyonel hizmet alma yoluna gitmek olmalıdır. Çünkü bu durumda yapılacak bireysel kurtarma çabaları, olumlu bir sonuç vermeyeceği gibi kalıcı hasar ve kayıplara da neden olabilir. Biz Veri Kurtarma Servisi olarak harddiskinize dair tüm sorunları uzman kadromuzla giderebilmekteyiz. Aklınıza takılan tüm sorular için bize ücretsiz olarak danışmaktan çekinmeyiniz.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter