0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Harddiskim biçimlendirme istiyor

İlgili diğer sayfalarımız,
 • harddisk biçimlendir hatası
 • harddisk biçimlendirme istiyor
 • wd hdd biçimlendirme istiyor
 • harddisk biçimlendirme istiyor
 • verbatim biçimlendirme istiyor sorunu
 • maxtor biçimlendirme istiyor
 • mitsubushi harddisk biçimlendirme istiyor
 • philips harddisk biçimlendirme istiyor
 • harddisk biçimlendirme hatası
 • harddisk biçimlendirme sorunu
 • harddisk biçimlendirmeden açma
 • harddisk biçimlendir diyor
 • Harddiskimi zk 1tb adıyla tanımlamıştım.bilgisayar taktığımda wd sürücüsü ve zk 1tb adıyla iki birim geliyor.zk 1tb İçi film yüklüydü.Bugün bir kaç filmi kes, kopyala, yapışır yaparken Döngüsel atık denetimi ve dosyaya ulaşılamaz hatası verdi.disk yavaşladı görevi sonlandır dedim bilgisayar ekranı kitlendi. Birkaç defa usb taktım çıkardım diski tanıdı dosyaları açıyor ancak dosyalar işlem yapmaya kalkınca yine ekran gitti. ŞİMDİ Harrdiski aynı bilgisayara ve farklı bilgiasayarlara taktığımda wd sürücüsü geliyor. ikinci birim olarak Hardiskim benim tanımladığım zk ismiyle değilde yerel disk D diye görüyor. dosya açı tıkladığımda Hardiski kullanmak için biçimlendirmeniz gerekmektedir.Biçimlendirmek istermisiniz? diye soruyor. Harddiskim biçimlendirme istiyor.Acaba harddisk verilerimin kurtarılması mümkün müdür? Mümkünse ücret ne kadardır. Harddiskim1 Terrabyte Western Digital markadır. Teşekkürler.
  Murat Bey, harddiskiniz biçimlendirme istiyor. Biz de bu sayfayı harddiskim biçimlendirme istiyor diyen kullanıcılara ayırdık. Verilerinizin kurtarılma ihtimali anlattıklarınız çerçevesinde, yüzde yüze yakındır. Harddiskinizi arızalı halde iken çalıştırmamanızı tavsiye ederiz.Anlattıklarınız ışığında, harddiskinizdeki göremediğiniz dosyalara eksiksiz olarak kavuşmanız mümkün görünmektedir. Harddiskinizdeki dosyaları görememeniz, voltaj dalgalanmaları neticesinde meydana gelen devre arızalarından, ya da harddisklerde bulunan yazılımın çökmesinden kaynaklanıyor olabilir. Bize ulaşan harddiskim biçimlendirme istiyor şikayetlerinde en sık karşılaştığımız problemler bunlardır. 1TB Western Digital marka bir harddisk için veri kurtarma fiyatımız 300$+K.D.V.dir. Saygılarımızı sunar, işlerinizde başarılar dileriz.
  Herhangi Bir Biçimlendirme Komutu Vermememe Karşın Harddiskim Biçimlendirme İstiyor. Önce Birkaç Uyarı Mesajı Görüntülendi. Sonra da Bilgisayarım Kilitlendi ve Açılmıyor. Ne Yapmam Gerekiyor?
  Karşılaştığınız uyarı mesajları aslında harddiskin hatalı çalışması anlamına gelmekte. Dosyaya ulaşılamıyor, dosyaya erişim yok ya da döngüsel atık denetimi şeklindeki uyarılar harddiskin yavaşlaması, sistemin kilitlenmesi ve bilgisayarın kapanması sonucunu doğuruyor. Bilgisayar açılssa da dosyalar üzerinde işlem yapmaya çalışıldığında yine uyarı mesajlarıyla ve sistem kilitlenmeleriyle karşılaşılır. Bu durum da bilgisayarın kapanmasına neden olur. Bilgisayarı tekrar açtığınızda ise harddisk biçimlendirme istiyor. Yapmanız gereken bilgisayarı açtığınızda görüntülenen harddisk biçimlendirme isteğine olumlu yanıt vermek. Peki ama harddiskteki verilerim ne olacak diyorsanız, biçimlendirme sonrası silinecek verileri bireysel ya da profesyonel veri kurtarma yöntemleriyle kurtarabilmek söz konusu olacaktır. Biz Veri Kurtarma Servisi olarak, hem harddisk arızalarınızı giderecek hem de kurtarılması gereken verilerinizi kurtaracak tecrübeli uzman kadromuz ve ileri teknoloji donanımsal müdahale imkanlarımızla hizmetinizdeyiz. Dilediğiniz her konuda bize ücretsiz olarak danışmaktan çekinmeyiniz.
  Harddiskim Biçimlendirme İstiyor. Biçimlendirme Yaparsam Yedekleri Bulunmayan Önemli Dosyalarım Silinecek. Eğer Biçimlendirme Yaparsam Silinen Dosyalarım Kurtarılabilir mi?
  Harddisk biçimlendirme istiyor ise bunun temel nedenleri silinmemesi gereken dataların silinmiş olması, yazılımların sebebiyet verdiği çökmeler ya da kullanıcı hatalarından kaynaklanan yazılımsal ya da donanımsal problemlerdir. Bu duruma gelen harddiskler, doğru şekilde çalışabilmek için biçimlendirme isterler. Şayet harddisklerin ciddi donanımsal problemleri bulunmuyorsa, biçimlendirmenin ardından düzgün şekilde çalışmaya başlarlar. Ancak harddisk içersinde bulunan tüm veriler biçimlendirme işlemiyle birlikte silinirler. Silinen veriler, bireysel ve profesyonel veri kurtarma yöntemleriyle kurtarılabilirler. Biz Veri Kurtarma Servisi olarak, hem harddisk arızalarınızı giderecek hem de kurtarılması gereken verilerinizi kurtaracak tecrübeli uzman kadromuz ve ileri teknoloji donanımsal müdahale imkanlarımızla hizmetinizdeyiz. Dilediğiniz her konuda bize ücretsiz olarak danışmaktan çekinmeyiniz

  V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
  V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

  vBulletin counter