0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Harddiskim düştü

 • Harddiskim düştü videolu anlatım
 • Harici harddiskim düştü
 • Harddiskim düştü verilerim kurtarılabilir mi?
 • Harddisk düşme sonucu arıza
 • Düşen harddisk veri kurtarma

 • Merhabalar, iki gün önce harddiskim düştü ve bozuldu. Yaklaşık 50cm yükseklikten yere düşürdüm. Şu anda ışığı yanıyor ancak verilerime ulaşamıyorum.İçinde tık tık sesler geliyor. Size sorum şu olacaktı. Harddiskimin içindeki verileri kurtarmak olanağı bulunmakta mıdır? Cevabınız evet ise bu ne kadar mal olur? Harddiskim Western Digital 500gb dır.
  Merhabalar Yusuf Bey, görüyorsunuz harddisklerle ilgili karşılaşılan veri kaybı problemleri üç aşağı beş yukarı aynıdır. Sizin sorununuza gelince harddiskim düştü demişsiniz. Harddisk düşmelerine bağlı problemler genelde kafa arızası ve medya sıkışması diye adlandırabileceğimiz iki grupta toplanmaktadır. Ücretsiz analiz hizmetimizden yararlandıktan sonra size arızayı bildirebiliriz.Böylelikle ödeyeceğiniz rakam hakkında da bir fikir edinmiş olursunuz. Anlattıklarınız ışığında $300 civarında bir rakam telaffuz etmemiz mümkün olabilir. Saygılarımızla.

  İyi günler, 80 gb büyüklüğündeki Samsung harddiskim dün düştü. harddiskim düşmeden önce de içinden sesler gelmekteydi. Şu anda verilerime ulaşabilmekteyim ancak harddiskim düştükten sonra kullanımında büyük bir yavaşlama var. Bu sorunun giderlip giderilemeyeceğini öğrenmek istiyorum.
  Sayın ziyaretçimiz harddiskinizin tamiri mümkündür ancak harddiskinizin oldukça eski olmasından dolayı, bu astarı yüzünden pahalı bir işlem olabilir. Bu nedenle harddiskinizi bize ulaştırdığınız takdirde bir şekilde içerisindeki bilgileri başka bir ortama aktarmayı deneyebiliriz. Harddiskinizin çok küçük kapasiteli olması nedeni ile bu işlem için herhangi bir ücret talebimiz bulunmamaktadır. Saygılarımızla.
  İyi günler. Seagate 1,5 TB lik taşınabilir harddiskimi 2 gün önce evde sert zemine düşürdüm. Düşmeden sonra taşınabilir harddsikin dışındaki parçaları çıkardım ve sadece içindeki hardddiski aldım. Daha sonra harddiskin vidalarını gevşettim ve parlak yuvarlak yüzeyi gördükten sonra hiç dokunmadan 10-15 saniye kadar kapağını açıp baktım ve hemen geri kapattım. Bilgisayara taktığım harddsikten sesler gelmekte fakat bilgisayar tarafından tanınmamaktadır. Harddiskimin içindeki verilerin kurtulabilmesi için gereğinin yapılmasını, kurtarma işlemine başlanmadan öncede maddi olarak ne kadar tutacağı hususunda tarafımada bilgi verilmesini rica ediyorum.

  Sayın ziyaretçimiz. İstisnalar kaideyi bozmaz. Genel olarak arızalı harddisklerin yüzde doksanından veriler kurtarılabilmektedir. Ancak kullanıcıların ya da eş dost arkadaşın müdahaleleri maalesef işimizi zorlaştırmaktadır. Sonuçta veriler yine kurtarılmakta, ancak labaratuar çalışmaları gerektirmekte, ve kurtarılması uzun emekler sonucu olabilmektedir. Kendi çabalarınızla verilerinizi kurtarmaya çalışırken lütfen harddisklerinizi açmayınız. Sitemizde de yer verdiğimiz pek çok veri kurtarma programları mevcuttur. Bunlarla yapacağınız denemeler harddisklerinize zarar vermez. Ancak harddisklerin uygun olmayan ortamlarda, bilgisiz kişilerce açılması, geri dönüşü olmayan veri kayıplarına yol açabilir. Analiz hizmetimiz ücretsizdir. Saygılarımızla.
  Harddiskim Düştü. Bireysel Kurtarma Çabalarım Sonuç Vermedi. Profesyonel Yardım Almaya Karar Verdim. Bana Süreçle İlgili Bilgi Verirseniz Sevinirim.
  Harddiskiniz düştü ve profesyonel yardım istiyorsunuz. Elbette sizi süreçle ilgili bilgilendirebiliriz. Eğer harddisk profesyonel veri kurtarma yöntemleriyle kurtarılacaksa, harddiski sizden teslim alırız. Düşme sonucu arızalanan harddisk analize alınır. Analiz sonucunda harddiskin hasarı, bu hasarın nasıl giderilebileceği ve kurtarma işlemlerinin maliyetleri belirlenir. Sizi duruma dair bilgilendiririz. Şayet size önerdiğimiz kurtarma yöntemleri ve maliyetler sizin içinde uygunsa onayınızla beraber kurtarma işlemlerine başlarız. Harddisk hiç çalışmıyorsa donanımsal müdahaleler sonucu çalışır duruma getirilir. Harddiskte ileri derecede hasar olduğu zaman uzmanlarımız laboratuvar ya da temiz oda (clean room) ortamlarında donanımsal müdahaleler ve profesyonel programlar aracılığıyla müdahalelerde bulunurlar. Son aşamada ise çalışır hale getirilen harddiskten silinmiş olan veriler, veri kurtarma yöntemleriyle kurtarılırlar. Biz Veri Kurtarma Servisi olarak, hem harddisk arızalarınızı giderecek hem de kurtarılması gereken verilerinizi kurtaracak tecrübeli uzman kadromuz ve ileri teknoloji donanımsal müdahale imkanlarımızla hizmetinizdeyiz. Arzu ederseniz harddiskiniz ücretsiz olarak analiz edip sizi harddiskinizin durumuna dair bilgilendirebiliriz. Dilediğiniz her konuda bize ücretsiz olarak danışmaktan çekinmeyiniz.
  Harddiskim Düştü. Acilen Verilerimi Kurtarmam Gerek. Harddiske Hangi Durumda Nasıl Müdahale Edilmesi Gerektiğini Söyler misiniz?
  Öncelikle harddiskinizin düşmesi gibi veri kurtarmaya ihtiyaç yaratacak durumlara değinelim. Harddisk düşmesi, fiziksel darbelere bağlı arızalar grubunda incelenmesi gereken bir arıza türüdür. Bu arıza grubunda karşılaşılan diğer arızalar: darbelerin neden olduğu arızalar, elektrik dalgalanmalarına bağlı ani voltaj değişimlerinin neden olduğu arızalar, fazla çalışmadan ya da fanın tozdan tıkanması gibi aşırı ısınmaya neden olan durumlar, cihaza sıvı dökülmesi sonucu meydana gelen arızalar ve yangın, sel, deprem gibi doğal afetlerin neden olduğu arızalar. Bu tür arızalarda bireysel kurtarma yöntemlerinin olumlu sonuç vermediği gibi kalıcı hasar ve kayıplara da neden olduğunu belirtmek gerek. Bu nedenle bizim tavsiyemiz, bu tür arızalarda profesyonel destek almanız.
  Hacker diye tabir edilen kötü amaçlı kişilerin yaptığı sanal saldırılar sonucu veri kaybı yaşarsanız, müdahaleden önce emniyet güçlerine de haber vermenizde fayda olacaktır. Yazılımlardan, kullanıcı hatalarından ya da virüslerden kaynaklanan yazılımsal arıza durumlarında müdahale öncesi ciddi bir tarama yapılmasında fayda olacaktır. Bahsi geçen durumlarla karşı karşıya kalındığında harddiskin içerisindeki veriler önem arz eden nitelikteyse profesyonel veri kurtarma hizmeti almak yerinde olacaktır. Biz Veri Kurtarma Servisi olarak, hem harddisk arızalarınızı giderecek hem de kurtarılması gereken verilerinizi kurtaracak tecrübeli uzman kadromuz ve ileri teknoloji donanımsal müdahale imkanlarımızla hizmetinizdeyiz. Arzu ederseniz harddiskiniz ücretsiz olarak analiz edip sizi harddiskinizin durumuna dair bilgilendirebiliriz. Dilediğiniz her konuda bize ücretsiz olarak danışmaktan çekinmeyiniz

  V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
  V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

  vBulletin counter