0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Harddiskimde fiziksel arıza mı var?

Philips SPE2010cc/10 160 gb'lik harddiskim fiziksel arızalı halde çalışmıyor.Selamlar Sizlere Eskişehir'den yazıyorum.Biraz içi açılıp kurcalanmış haldedir.Yaklaşık 130 gblik veri kurtarılması gerekiyor. Web sitenizdeki 150 dolar veri kurtarma ücreti geçerli midir? İyi çalışmalar. Yavuz.Yavuz Bey, sitemizdeki 150 Amerikan doları veri kurtarma ücreti geçerlidir. Ancak sitemizde pekçok defalar belirttiğimiz üzere, harddiskinizin kimin tarafından, nasıl bir ortamda açıldığı çok önemlidir. Uygun olmayan ortamlarda harddisklere fiziksel müdahalede bulunulması, ve bu müdahalelerin özellikle konu hakkında az bilgi sahibi, ya da hiç bilgi sahibi olmayan kişiler tarafından yapılması, harddiske yabancı cisimlerle müdahale edilmesi maalesef harddisklerde onarılması zor sorunlara yol açmaktadır. Analiz hizmetimiz ücretsiz olup, harddiskinizi bize gönderdiğiniz takdirde en kısa zamanda size bilgi verebiliriz. Saygılarımızla.
Harddiskimi Düşürdüm ve Çalışmıyor. Harddiskimde Fiziksel Arıza mı Var? İçersinde Bulunan Dosyalarım Kurtulabilir mi?
Afet veya fiziksel darbeye maruz kalan harddisklerin fiziksel arızaya maruz kalmaları olasıdır. Çünkü manyetik diskler, iç donanımlarının tamamı hareketli parçalardan oluşan hassas cihazlardır. Bu tip sorunların her zaman yaşanabileceğini düşünmeyip yedekleme yapmayan kullanıcılar, harddisk arızalarının giderilmesiyle beraber çaresiz şekilde veri kurtarma yapmak zorunda da kalırlar. Harddiskinizin fiziksel arızası ne kadar büyük olursa olsun, profesyonel veri kurtarma hizmeti sayesinde tüm verileriniz başarıyla kurtarılacaktır. Harddiskiniz ise ileri derecede yanma gibi istisnai durumlar haricinde sorunları her ne olursa olsun tamir edilebilirler. Ağır hasar görmüş harddiskler sadece uzman müdahalesi ve profesyonel programlar aracılığıyla ve gerek görülürse donanımsal müdahalelerle laboratuvar ve temiz oda (clean room) ortamlarında kurtarılabilir. Biz Veri Kurtarma Servisi olarak, hem harddisk arızalarınızı giderecek hem de kurtarılması gereken verilerinizi kurtaracak tecrübeli uzman kadromuz ve ileri teknoloji donanımsal müdahale imkanlarımızla hizmetinizdeyiz. Dilediğiniz her konuda bize ücretsiz olarak danışmaktan çekinmeyiniz.
Harddiskim Çalışmıyor. Harddiskimde Fiziksel mi Yoksa Yazılımsal mı Arıza Var?
Gerekli önlemler alınmadıysa ya da önlem alınmasına karşın harddisk, yangın, fırtına, sel gibi doğal afetlerden, elektrik voltajının düşmesi ya da yükselmesi gibi elektrik dalgalanmalarından, kullanıcı hatalarından ya da yüklenen uygulamalardan dolayı hasar görmüşse, ilk olarak arızanın nedeni tespit edilir, ardından da kurtarmaya yönelik müdahale yöntemi belirlenir. Şayet harddiskiniz fiziksel bir darbeye maruz kalmışsa, afet sonucu ya da elektrik dalgalanması sonucu arızalandıysa harddiskinizde kuvvetle muhtemel fiziksel bir arıza vardır. Yazılımsal arızalar ise kullanıcı hataları, silinmemesi gereken dataların silinmesi veya yazılımların neden olduğu türde arızalardır. Yazılımsal arızaların ileri düzeyde olmayanlarına bireysel kurtarma yöntemleriyle müdahale edilebilirken fiziksel arızalar ise sadece profesyonel kurtarma yöntemleriyle giderilebilir. Biz Veri Kurtarma Servisi olarak, hem harddisk arızalarınızı giderecek hem de kurtarılması gereken verilerinizi kurtaracak tecrübeli uzman kadromuz ve ileri teknoloji donanımsal müdahale imkanlarımızla hizmetinizdeyiz. Dilediğiniz her konuda bize ücretsiz olarak danışmaktan çekinmeyiniz.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter