0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Harici disk veri kurtarma Maxtor

Merhabalar, Maxtor marka harici harddiskim üç gün önce çöktü. Bilgisayarım hiçbir şekilde harddiski görmüyor. Sizce Maxtor servisine götürsem verilerimi geri alma şansım ne kadar olur? Teşekkürler. Mustafa Öngen - Nilüfer /Bursa
Erhan Bey, harddisk distribütörleri genelde veri kurtarmak yerine, eski harddiski yenisi ile değiştirmek yoluna gitmeyi tercih etmektedirler. Harici harddisk veri kurtarma işlemleri yapmadıklarına Seagate'in sitesindeki açıklamalardan da takip edebilirsiniz.
Seagate garantili cihaz iade prosedürü.

Merhabalar, bir süre önce bir bilgisayarcıya götürmüş olduğum Maxtor harici harddiskimde program hatası tespit edildi. Tamiri mümkün müdür? Saygılarımla. Merve Pınar - Ankara
Maxtor marka harddiskinizin modelini de yazmanız durumunda, elimizde olup olmadığını söyleyebiliriz.Saygılarımızla.
Merhaba. Yaklaşık 1 Ay Önce Satın Aldığım Maxtor Marka Harici Diskim Bilgisayara Kopyalama Yaptığım Sırada Sistem Dondu. Bilgisayarı Yeniden Başlatıp Harici Diski Çalıştırdığımda Harici Disk İçindeki Verilerimin Yok Olduğunu Gördüm. Maxtor Harici Disk Veri Kurtarma Yapılabilir mi?
Merhabalar. Daha önce de Maxtor harici harddisklere dair bu tür şikayetler aldık. Bu problemin temel kaynağı, harici harddiskin biçimlendirmeye ihtiyaç duyması. Biçimlendirme yaptığınız takdirde sorununuz ortadan kalkacak. Ancak harici harddiskinizin içinde bulunan tüm verilerde silinmiş olacak. Bu durumda yapmanız gereken biçimlendirme sonrası Maxtor Harici Disk Veri Kurtarma yapmak. Kurtarılması gereken veriler, sizin için fazla önem arz etmiyorsa bireysel veri kurtarma yöntemlerini denemenizde zarar yok. Ancak bahsi geçen veriler sizin için kıymetlilerse profesyonel destek almanızda yarar var. Biz Veri Kurtarma Servisi olarak, hem harddisk arızalarınızı giderecek hem de kurtarılması gereken verilerinizi kurtaracak tecrübeli uzman kadromuz ve ileri teknoloji donanımsal müdahale imkanlarımızla hizmetinizdeyiz. Dilediğiniz her konuda bize ücretsiz olarak danışmaktan çekinmeyiniz.
Merhaba. Benim 750 Gb Kapasiteli, Sorunsuz Şekilde Çalışan Maxtor Marka Bir Harici Diskim Var. Kardeşim Ben Evde Olmadığım Bir Sırada Harici Diski Yere Düşürmüş. Harici Diski Çalıştırdığımda Işığı Yanıyor ama Tuhaf Sesler Çıkartıyor ve Çalışmıyor. Maxtor Marka Harici Diskleri Tamir Edebiliyor musunuz?
Elbette tamir edebiliyoruz. Maxtor harici harddiskler, piyasanın çok satan markaları Seagate ya da Western Digital gibi fazla bulunan ve arızalandıklarında parçaları kolayca temin edilebilen bir harici harddisk markası değil. Ancak Biz Veri Kurtarma Servisi olarak daha önce defalarca Maxtor marka harici harddisk tamiri yaptığımız için bu markanın yedek parçalarını kolaylıkla temin edebiliyoruz. Arızanıza dönecek olursak, düşen, normal çalışma sesinin dışında sesler çıkartan ve çalışmayan Maxtor harici harddiskinizin kuvvetle muhtemel fiziki darbeye bağlı olarak okuma - yazma kafası arızalanmış olabilir. Bu arıza, okuma - yazma kafası tamir edilerek ya da değiştirelerek giderilebilir. Arzu ederseniz, okuma - yazma kafasının tamirinin ardından Maxtor harici harddisk veri kurtarma işlemi de tarafımızdan gerçekleştirilebilir. Biz Veri Kurtarma Servisi olarak, hem harddisk arızalarınızı giderecek hem de kurtarılması gereken verilerinizi kurtaracak tecrübeli uzman kadromuz ve ileri teknoloji donanımsal müdahale imkanlarımızla hizmetinizdeyiz. Dilediğiniz her konuda bize ücretsiz olarak danışmaktan çekinmeyiniz.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter