0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Harici disk veri kurtarma Verbatim

Merhabalar, çöken verbatim marka harddiskimi servisine götürdüğümde disk kurtarma işlemi yapmadıkları gibi harddiski yenisi ile de değiştirmediler. Nedenini ise harddiskimin Verbatim marka olmamasına bağladılar. Üzerinde Verbatim yazan harddisk nasıl Verbatim olmaz? Harddisk veri kurtarma için ne kadar ücret talep ediyorsunuz? Teşekkürler İsmail Deniz / Bursa
İsmail Bey, harddiskinizi nereden aldığınızla bağlantılı olarak kutunun üzerindeki marka ile, içerisindeki harddisk farklı olabiliyor. Bunu harddiski satın aldığınız yerle görüşmenizi tavsiye ederiz. Harici disk kurtarma işlemlerinde de, Harddisk veri kurtarma fiyat sayfamızdaki ücretleri uygulamaktayız. Linke tıklayarak göz atabilirsiniz Saygılarımızla Harici, dahili disk veri kurtarma fiyat
Ben de Bir Verbatim Harici Disk Var. Yanlışlıkla Harici Diske Biçimlendirme Yaptım. Harici Disk İçinde Bulunan Çok Önemli Dosyalarım Silindi. Ben de Bu Dosyaların Yedekleri Yok ve Acil Kurtarmam Gerekiyor. Yardım Edebilir misiniz?
Kullanıcı hatası kaynaklı bir sorun yaşamışsınız. Yanlışlıkla yapılan bu tür hatalar, harici harddisklerde bulunan verilerin silinmesi sonucunu doğuruyor. Ama endişelenmenize gerek yok. Verbatim Harici Harddiskinizden yanlışlıkla sildiğiniz tüm veriler, profesyonel veri kurtarma programları aracılığıyla giderilebilirler. Elbette harici harddisklere profesyonel programlarla uygulanacak olan müdahaleler uzmanlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Biz Veri Kurtarma Servisi olarak, hem harddisk arızalarınızı giderecek hem de kurtarılması gereken verilerinizi kurtaracak tecrübeli uzman kadromuz ve ileri teknoloji donanımsal müdahale imkanlarımızla hizmetinizdeyiz. Dilediğiniz her konuda bize ücretsiz olarak danışmaktan çekinmeyiniz.
500 Gb'lık Verbatim Harici Diskimin Üzerine Sıvı Döküldü. Hemen Kuruladım ama Sanırım Kutunun İçine de Sızdı. Harici Diskimin Işığı Yanmıyor ve Çalışmıyor. Tamir Edilebilir mi ya da En Azından İçinde Bulunan Dosyalarım Kurtarılabilir mi?
Evet kurtarılabilir. Söylediğiniz gibi harici harddiskinizin kutusunun içine sıvı sızmış olmalı ki harici harddiskiniz bozulsun. Peki sıvı neden arızaya sebep oluyor? Harddiskin iç donanımı elektronik aksamdan oluşuyor. İçine sızan sıvı, iki iletken bölge arasında kısa devre oluşmasına ve dolayısıyla da enerji transferinin kesilmesine neden oluyor. Bu tür arızaların giderilmesi hangi elektronik aksama sıvı bulaşıp kısa devre oluşuna göre farklılık arz ediyor. Kolayca temin edilip değiştirilebilecek bir elektronik parçayla zor bulunan ve maliyetli bir elektronik parçanın değiştirilmesi, anlaşılabileceği gibi başta maliyet olmak üzere birçok açıdan farklılık göstermekte. Bir Hint firması olan Verbatim, piyasaya cd, dvd gibi veri depolayıcılarla girdikten sonra harddisk ve harici harddiskte üretmeye başladı. Firmanın ürünleri ülkemizde çok popüler olmamakla birlikte kullanılıyor. Veri Kurtarma Servisi olarak daha öncede defalarca tamirini ve veri kurtarma işlemini gerçekleştirdiğimiz Verbatim harddisk ve harici harddiskleri, uzman kadromuz ve üst düzey donanımımızla büyük bir başarı oranıyla kurtarabilmekteyiz.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter