0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Harici hard disk firmware veri kurtarma

İyi çalışmalar, Eskişehir'den sizlere yazmaktayım. On gün önce bir veri kurtarma şirketine gönderdiğim harici harddiskimde firmware çökmesi olduğu söylendi. Firmwarein bulunmasının çok zor olduğu bu nedenle verilerimin kurtarılmasının mümkün olmadığı söylendi. Acaba aşağıda yazmış olduğum marka ve model harddiskimin firmware'i sizde mevcut mudur?
Mustafa Bey, yazmış olduğunuz marka ve modelin firmware'i gerçekten zor bulunan bir programdır. Ancak araştırmalarımız sonucunda bulmuş durumdayız.Harddiskinizi bize gönderdiğiniz takdirde yüklemesini yapabiliriz. Saygılarımızla.

Selamlar, altı ay önce bir bilgisayarcıya götürmüş olduğum harici harddiskimde firmware arızası olduğu söylendi. Harici harddisk veri kurtarma yapılması mümkün müdür? Saygılarımla.
Anlatmış olduklarınızın ışığında harici harddisk veri kurtarma işlemini yapabilmek için, harddiskinizin marka ve modelini bilmek durumundayız. Saygılar.
Harici Harddiskimde Arıza Var. Bana Harddiskimde Firmware Problemi Olduğu Söylendi. Bu Problem Nedir ve Harddiskim Nasıl Kurtulur? Bilgilendirirseniz Sevinirim
Merhabalar. Öncelikle size firmware'in ne olduğuna dair kısa bir bilgilendirme yapalım. Firmware, harddisk ve harici harddisklerin çalışma mantığını oluşturan minimal kodlardır. Bu kodlar salt okunur, üzerine yazılamayan ve fakat güncellenebilen özelliktedirler. Harddisk ya da harici harddisklerde firmware sorunu genel olarak yanlış güncellemelerden kaynaklanır. Güncelleme işleminin hatalı yapılışı ya da başka bir cihazının firmware'in cihazınıza güncellenmeye çalışması, bu sorunu doğurur. Bu sorun, harddisk ya da harici harddiskinizin bilgisayar ortamına bağlandığında görünmemesine neden olur. Sorunun çözülebilmesi için harddiskiniz ya da harici harddiskiniz hangi markaysa markanın web sitesine girmek, harddisk ya da harici harddiskin modeline göre yayınlanmış son güncellemeyi bulmak ve doğru şekilde cihazınıza yüklemesini yapmaktır. Firmware hatası sonucu veri kaybı yaşanabilir. Bu kayıpların bireysel veri kurtarma yöntemleriyle kurtarılabilmeleri mümkün değildir. Harici harddisk firmware veri kurtarma için profesyonel destek almanız gerekir. Biz Veri Kurtarma Servisi olarak her harddisk arızası ve veri kurtarma işleminde olduğu gibi firmware arızalarında ve firmware veri kurtarma işlemlerinde de size hizmet sunmaktayız. Konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sormak için bize ücretsiz olarak danışmaktan çekinmeyiniz.
Harici Harddiskimin Firmware'ını Bulamıyorum. Siz Firmware Güncelleme Hizmeti de Veriyor musunuz?
Harici harddisk markanızı bize bildirirseniz, size yardımcı olup olamayacağımızı bildiririz. Üretimini sonlandıran firmaların bazı güncellemelerine ulaşmak zor olsa da, bu firmaların yeni sahibi olan firmalardan güncellemeleri elde edebilmek söz konusu. Harici harddiskinizin firması halen üretimini sürdüren bir firmaysa, güncellemesi kesinlikle bulunabilir durumda demektir. Biz Veri Kurtarma Servisi olarak her harddisk arızası ve veri kurtarma işleminde olduğu gibi firmware arızalarında ve firmware veri kurtarma işlemlerinde de size hizmet sunmaktayız. Konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sormak için bize ücretsiz olarak danışmaktan çekinmeyiniz.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter