0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Harici harddisk kurtarma western digital


Harici harddisk kurtarma işlemi için analiz kaç gün sürer? Avcılar'da oturuyorum. bilgisayar, harici harddiskimi görmemeye başladı. Garanti servisine verdim. ancak, yardımcı olmadılar. Western Digital My Passport Essential 500GB WDBACY5000AWT harici harddisk kurtarma konusunda bilgi almak istiyorum. İlginize teşekkür ederim. .
Sayın ziyaretçimiz, harici harddisk kurtarma konusunda uzman arkadaşlarımız verilerinize tekrar kavuşmanızı sağlayacaklardır. Western Digital bilinen bir marka olduğundan elimizde gerektiğinde parçaları mevcuttur. Siz de, verilerinizi geri almak için firmamızı tercih ederek doğru bir tercih yapmış olursunuz.
Western Digital harici harddisk kurtarma konusunda bilgi almak istiyorum. Ücretler ne kadardır? Kaç günde teslim alabilirim? Çok çok teşekkürler.
Sayın ziyaretçi, analiz işlemi yapmadan süre ve fiyat konusunda birşey söylemek maalesef pek mümkün olmuyor. Harici harddisklerdeki veri kayıpları çok çeşitli nedenlerden olabilmektedir. İşte bu neden farklılıkları, fiyat ve süre farklılıklarına da neden oluyor. Dolayısı ile analiz yapmadan fiyat ve süre vermemiz doğru olmayabilir. Ancak yine de bir fikir edinmek istiyorsanız, sitemizin fiyat sayfalarında, harici harddisk kurtarma fiyatları bölümüne bakabilirsiniz.Fiyat sayfamızın içerisinde bir fiyat hesaplama modülü de ayrıca bulunmaktadır. Ancak fiyat konusunda şunları da söylemek isteriz. V.K.S. yapacağı işlemlerde, insanlara mantıklı, uygun, karşılanabilir fiyatlar sunar. Piyasada duyduğunuz fiyatlar, V.K.S. fiyat listelerinde bulunmaz. Saygılarımızla
Merhabalar, harici harddisk kurtarma konusunda yardım istiyorum. bilgilerim kayboldu. İstanbul'da ikamet etmekteyim. disk kurtarma işlemi ile dosyalarımı eksiksiz ve bozuk olmayan bir halde alabilecek miyim? harici diskim Western Digital disk bana acil olarak lazım olduğundan, kısa sürede alabilir miyim? Bilgi dolu siteniz için teşekkürler Onur İpsala
Onur Bey, Western Digital, Seagate, Toshiba, Verbatim, Samsung gibi markalarda harici harddisk kurtarma işlemleri oldukça başarıyla gerçekleştirilmektedir. Harici harddiskinizi firmamıza göndererek, siz de verilerinize kavuşma ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.
Benim 1 Tb'lık Western Digital Harici Harddiskim Var. Yaklaşık 1 Senedir Kullanıyorum. Neredeyse Bütün Arşivimi İçine Yükledim. Harici Harddiskte Yaklaşık 900 Gb'lık Bir Alan Doldu. Harici Harddiski Bilgisayara Taktığımda ya Biçimlendirme Gerekiyor ya da Veri Okunamadı Şeklinde Hata Mesajları Almaya Başladım. Harici Harddiskin İçindeki Verilere Ulaşamıyorum. Bütün Arşivim İçinde. Bireysel Veri Kurtarma Yaparak Harici Harddisk Kurtarma Yapmak İstiyorum. Mümkün mü? Mümkünse Önerebileceğiniz Programlar Var mı?
Merhaba. Öncelikle yapmanız gereken, hata mesajları görüntülendiğinde biçimlendirme yapma seçeneğini reddetmeniz. Çünkü harici harddiskinizin tekrar sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlayacak olan biçimlendirme işlemi, aynı zamanda 900 gb büyüklüğündeki dev arşivinizin de yok olmasına neden olacak. Arşivin tamamını kurtarma istiyorsanız, bizim tavsiyemiz, profesyonel harici harddisk kurtarma desteği almanız. Ancak megabyte ile sınırlı olabilecek küçük çaplı veri kurtarma operasyonları içinse yazılım kullanmanız da bir sakınca yok. Özellikle resim ve müzik dosyalarını kurtarmak için Active File Recovery isimli programın 7.5 versiyonunu kullanabilirsiniz. Tam bir harici harddisk kurtarma ya da gigabyte'lık kurtarma operasyonları içinse profesyonel yardım almanız kaçınılmaz. Biz Veri Kurtarma Servisi olarak, hem harici harddisk arızalarınızı giderecek hem de kurtarılması gereken verilerinizi kurtaracak tecrübeli uzman kadromuz ve ileri teknoloji donanımsal müdahale imkanlarımızla hizmetinizdeyiz. Dilediğiniz her konuda bize ücretsiz olarak danışmaktan çekinmeyiniz.
Henüz Garanti Süresi Dolmayan Western Digital Marka Harici Harddiskim Arızalandı. Ben de Doğal Olarak Harddiski Garanti Servisine Gönderdim. Dün Garanti Servisinden Beni Aradılar. Harddiskimin Onarılamayacağını, İstersem Ücretsiz Olarak Yeni Bir Harici Harddis Gönderebileceklerini ya da Harddiskimin Parasını İade Edebileceklerini Söylediler. Ama Bana Harici Harddiskimin İçinde Bulunan Dosyalarım Lazım. Harici Harddisk Kurtarma Yapılamaz mı? Öneriniz Nedir?
Harici harddiskinizin içindeki verilere kesinlikle ihtiyacınız varsa, size önerilen yeni bir harddisk hiçbir anlam ifade etmeyecektir. Bizim önerimiz bozulan harddiskinizi geri almanız ve size verecekleri ücreti de almanız. Harici harddisk kurtarmaya dönecek olursak da verileriniz kurtarılabilmesi elbette mümkün. Garanti servisi maliyetleri gözettiği için size işinizi kolaylaştırıcı değil kendi işlerine gelen seçenekler sunmuşlar. Profesyonel destek alırsanız, hem harici harddiskiniz tamir edilebilir hem de harici harddisk kurtarma yapılabilir. Biz Veri Kurtarma Servisi olarak, hem harici harddisk arızalarınızı giderecek hem de kurtarılması gereken verilerinizi kurtaracak tecrübeli uzman kadromuz ve ileri teknoloji donanımsal müdahale imkanlarımızla hizmetinizdeyiz. Dilediğiniz her konuda bize ücretsiz olarak danışmaktan çekinmeyiniz.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter