0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Harici harddiskim düştü

Sayın V.K.S. Yetkilisi biraz evvelharici harddiskim düştü. Hızlı bir şekilde yere çarptı. Şu anda içinden tıkırtı benzeri sesler geliyor. Verileimin acilen kurtarılması gerekmektedir. En kısa sürede yanıtınızı beklemekteyim. İyi Çalışmalar.Çetin Bey, harici harddiskinizi bize göndermeniz durumunda size durumu ile ilgili bilgi verebiliriz. Saygılarımızla.

Merhaba iki gün evvel küçük oğlumun kablosuna takılması dolayısı ile kablosundan kurtulan harici harddiskim düştü. İçerisinde uzun süredir biriktirdiğim resimlerimiz var. Acaba kurtarılabilir mi?

Sayın ziyaretçimiz, harici harddisk düşme sorunu, çözüm aşamasında oldukça hassas işlemler gerektirebileceği gibi, hassas işlemlere gerek kalmadan da kolaylıkla halledilebilecek bir sorundur. V.K.S. sorun tespitleri için ücret almaz.

Merhabalar, üç gün evvel taşırken harici harddiskimi düşürdüm.Harddiske ulaşamıyorum. Acaba verilerimi kurtarmanız mümkün müdür?
Bilgilerinizi kurtarabileceğimizi düşünüyoruz. Fiyat konusunda harddisk veri kurtarma fiyat sayfamıza göz atabilirsiniz.

Merhabalar harici harddiskim düştü. Bilgilerime ulaşamıyorum. Harddiski aldığım firmayı aradığımda, bilgilerime ulaşmamamın imkansız olduğunu söylediler. Sizce, bu doğru mudur?Sayın kullanıcı, bir veri kurtarma şirketi tarafından analiz yapıldığında genelde verilen neticeler doğru olmamaktadır. Harici harddisk düşme problemlerinde başarı oranımız oldukça yüksektir. Cihazınızı göndermeniz halinde, ücretsiz analiz yapabiliriz. Saygılarımızla.
Harici Harddiskim Yere Düştü. Kutusu Kırıldı. Kutusunu Bantlayıp Çalıştırmayı Denedim. Harddiskin Işığı Yanıyor. Ancak Çalışmıyor. Onarılamaz mı? Kutusuz Şekilde Kullanılabilir mi?
Yaşadığınız sorun, birçok kullanıcının başına gelen bir durum. Sorularınızı sondan cevaplamaya başlayalım. Harici harddiskinizin kutusu kırıldı diye onarıldıktan sonra kutusuz şekilde kullanmanıza gerek yok. Kaldı ki bu teknik olarak da mümkün değil. Çünkü harici harddiskin kutusunda enerji akışını sağlayacak elektronik aksam ve kablo bağlantıları mevcut. Piyasada her marka için harici harddisk kutuları mevcut. Arzu ettiğiniz takdirde biz de size temin edebiliriz. İlk sorunuza dönecek olursak, harddiskim düştü diye tasalanmanıza gerek yok. Düşüp kutusu kırılan ve çalışmayan harici harddiskiniz elbette onarılabilir. İlk olarak ücretsiz analize alınacak harici harddiskinizin arızası ve nasıl onarılabileceği tespit edilecek ve size bildirilecek. Sizin onay vermeniz durumunda harici harddiskiniz onarılacak ve size teslim edilecek.
Harici Harddiskim Bilgisayar Masamdan Düştü. İlk Olarak Garip Sesler Çıkarmaya Başladı. Sonra da Tamamen Bozuldu. İçinde de Mühim Dosyalar Vardı. Acil Kurtarılması Lazım. Bana Bir Proje İçin Gelecek Hafta Lazım Olacak. O Zamana Kadar Harddisk Tamir Edilip İçindeki Dosyalar Kurtarılabilir mi?
Tarafınızdan bize ulaştırılan harici harddiskiniz birkaç saati aşmayacak şekilde analiz edilir. Bu analiz sonucu harici harddiskinizin arızasının ne olduğu ve nasıl giderilebileceği tespit edilir ve size bildirilir. Sizin harici harddiskin kurtarılması için vereceğiniz onayın ardından ilk olarak harici harddisk arızası giderilir ve cihaz sağlıklı şekilde çalışır duruma getirilir. İkinci aşamada harddisk veri kurtarma işlemine geçilir. Harici harddiskiniz bize teslime edildikten sonra en geç 2 gün içersinde onarılmış ve verileri kurtarılmış vaziyette size teslim edilir. Biz Veri Kurtarma Servisi olarak, hem harddisk arızalarınızı giderecek hem de kurtarılması gereken verilerinizi kurtaracak tecrübeli uzman kadromuz ve ileri teknoloji donanımsal müdahale imkanlarımızla hizmetinizdeyiz. Dilediğiniz her konuda bize ücretsiz olarak danışmaktan çekinmeyiniz.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter