0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

kalıcı veri silme acil yardım

Merhaba, elimde bir harddisk var, içinde önemli ve kopyalanmaması gereken dosyalar var, bu dosyaların tamamen silinmesini istiyorum ancak bildiğim kadarıyla ben ne kadar format atsamda bazı yöntemlerle bu bilgiler geri getiriliyor. Acilen kalıcı bir veri silme yöntemine ihtiyacım var lütfen yardım edermisiniz.
Harddiskteki verileri kalıcı olarak silmek için bazı programları kullanabilirsiniz, bu programlar dosyaları tamamen silmez ama geri getirilmesini oldukça zorlaştırır.Şirketimiz bünyesinde kullandığımız profesyonel kalıcı veri silme cihazımızla, verilerinizin harddiskten tamamen silinmesi mümkün. Kalıcı veri silme işleminden sonra, verilerin tamamen yok olduğunu bilmenizi isteriz. Bu işlemler için gelişmiş teknoloji ürünü kullanmaktayız. Bu nedenle üzerinde manyetik kalıcı veri silme işlemleri uygulanmış harddisklerin, üzerinde herhangi bir işlemle, eski verilerin ortaya çıkartılması mümkün olmamaktadır.
Şirket bilgisayarında yenileme yapacağız.Bilgisayarların firmaya gitmeden önce harddisklerine kalıcı veri silme yaptırmak istiyoruz ancak işlerin aksamaması için acil olması önemli, ücret ve süre konusunda bilgilendirirseniz sevinirim?

Ücretlerimiz ve kalıcı veri silme süresi harddisklerin boyutuna göre değişiklik göstermektedir.Eğer elinizdeki harddisk sayısı ve boyutlar konusunda bizimle irtibata geçip bilgi verebilirseniz, size daha net bir cevap verebiliriz.Firmamız piyasadaki en hızlı ve uygun ücretli hizmeti garantili bir şekilde vermektedir.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter