0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

macbook veri kurtarma

"İyi günler , bende 2009 da aldığım bir macbook pro var, alet çalışmayı durdurdu ve tekrar açmaya çalıştığımda gri ekranda kaldı.Apple teknik servisine götürdüm, harddisk sorunu olduğunu ve değişmesi gerektiğini söylediler.Buraya kadar problem yok harddiski değiştirebilirim ama içindeki veriler benim için çok önemli.Servistekilere bozuk harddiskten veri kurtarma yapılabilir mi diye sorduğumda imkansız yanıtını aldım, lütfen yardımcı olun.
Macbook Pro larda veri kurtarma yapmak mümkün ancak teknik servisin imkansız deme sebebini sorsaydınız keşke.Çoğu durumda harddiskler kurtarılabilir, bunun için işinde uzman kişilerin inceleme yapması gerekir.Harddiskinizi bize ulaştırabilirseniz, ücretsiz analiz yapabiliriz ve size veri kurtarma yapılıp yapılamayacağı konusunda daha net bir bilgi verebiliriz.
Merhaba benim 17"" Macbook Pro aniden kapandı, tekrar açtığımda ise 20GB a yakın verinin kaybolduğunu farkettim, yedeği olmayan çok önemli dosyalar vardı bunların içinde. Macbook veri kurtarma yapabilmek mümkün mü, bunun için kullanabileceğim bir program var mı?

Macbook veri kurtarma yapmakta pc harddisklerinde olduğu gibi mümkün.Sonuçta kullanılan harddiskler aynı, sadece dosya sistemleri farklı. Sİze tavsiye edebilceğimiz program Wondershare Data Recovery for Mac.Bu programla silinen verilerinizi kurtarabilirsiniz.Eğer sonuç alamazsanız veya riske girmek istemezseniz profesyonel yardım almayı deneyebilirsiniz.Firmamız mac bilgisayarlardan veri kurtarma konusunda yüksek başarı oranına sahiptir."

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter