0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Netsis Veri Kurtarma

Netsis Veri Kurtarma işlemlerinde, MSSQL YA DA ORACLE veri tabanı yapıları bilinmeli, bu veri tabanı sistemlerinin özelliklerine göre veri kurtarma yapılmalıdır. Şunu özellikle vurgulamalıyız ki, MYSQL, POSTGRESQL, MSSQL, gibi veritabanları için veri kurtarma işlemleri sonrasında da sözkonusu veritabanlarının kullanılabilir hale gelmesi için bazı işlmeler yapılması gerekmektedir. Tablo yapıları, satır dizilişleri bakımından bu veritabanı tipleri, basitlik, hızlılık gibi avantajlar yaratmakta, ancak veri kurtarma işlemleri için uzmanlık istemektedirler.
Veri Kurtarma Servisi olarak çok sayıda harddiskten Netsis Veri Kurtarma yaptığımızı söyleyebiliriz.

Netsis Veri Kurtarma yüzde yüz sonuç verir mi?

Netsis Veri Kurtarma işlemlerinde yüzde yüze yakın sonuç elde ettiğimizi söyleyebiliriz. Elbette ki hiçbir firma, yaptığı işin kötü olduğunu söylemez. Bize yüzde yüze yakın müşteri memnuniyeti yarattığımızı söylerken cesaret veren şey, sadece veri kurtarmkala kalmayıp, veritabanının Netsis programına tekrar bağlantısının sağlanarak çalışır hale getirilmesidir. Gerçekten de her türlü özel veritabanı kurtarma işlemlerinde Veri Kurtarma Servisi sadece veri kurtarma yapmakla kalmıyor. Verilerin programınızla birlikte çalışır hale gelmesini de sağlıyor. Bugün bunu yapan tüm Türkiye'de bizimle birlikte sadece bir veya iki veri kurtarma firması bulunmaktadır. 2004 yılından bugüne yapmış olduğumuz 100 civarı Netsis veri kurtarma işleminde hemen hemen başarısız olarak değerlendirilebilecek bir işlemimiz bulunmamaktadır.

Netsis Veri Kurtarma işlemleri ne kadara mall olur

Bu işlemler için talep ettiğimiz ücret, tıpkı diğer ticari program veri kurtarma işlemlerinde olduğu gibi, fiyat tarifemizdeki veritabanı kurtarma ücretidir. Fiyat politikamızı, verinin kullanıcı için değerine göre değil, işlemin zorluğu ve aldığı süreyi değerlendirerek belirlemekteyiz.

Netsis Veri Kurtarma işlemini kendi imkanlarımla yapabilir miyim?

Bunu yapmanız mümkündür. Bunun için yazılmış özel programlar vardır.Bu programlardan biri sys sql recovery tool programıdır. Veri Kurtarma işlemlerinde tecrübeli değilseniz, ve bu işlemleri kendi başınıza yapmak istiyorsanız, mevcut veritabanınızı tamamen kaybetmeyeceğinizden emin olmalısınız. Netsis Veri Kurtarma ile ilgili programları, (tabii ki bunları sql veri tabanı kurtarma programları olarak isimlendirmek daha doğru olur.) ileriki tarihlerde kullanımları ile birlikte sitemizde açıklayacağız.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter