0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Notebook harddiski görmüyor.

İyi çalışmalar, 3 ay önce satın almış olduğum Dell marka notebookuma bir harici harddisk bağlamıştım. Düzenli olarak notebookumdaki bilgilerin yedeklemesini yapıyordum. Ancak bir hafta önce harici harddiskimi notebooka taktığımda bilgilerime ulaşamadım. Notebook harddiski görmüyordu. Servisi aradım, notebooku yenisi ile değiştirebileceklerini ancak verilerim için bir harddisk veri kurtarma firması ile görüşmem gerektiğini söylediler. Kısa bir araştırmadan sonra size yazmaya karar verdim. Şu anda notebook harddiski görmüyor. Yedeklediğim bilgilerime ulaşabilir miyim?
Murat Bey, bilgilerinize ulaşmanız mümkündür. Sözünü ettiğiniz belirtiler ışığında bir elektriksel arıza meydana geldiği düşünülebilinir. Başarı oranı oldukça yüksektir. Saygılarımızla.
İyi günler, Türk Telekom kampanyasından bir netbook satın aldım. Cihazımı aldığımda orijinal olarak hem c hem de d bölümlemesine sahipti. Benim de hem c hem de d bölümlerinde programlarım, dosyalarım mevcuttu. Ancak dün bilgisayarımı açtığımda, bir de gördüm ki sadece c bölümü duruyor, d dizninde duran bilgilerim yok olmuş, netbook harddiski görmüyor Ne yapılabilir?
Sayın kullanıcı bilgisayarların notebookların netbookların harddiskleri görmediği durumlarda bir kaç tür arıza düşünmek mümkündür. Bunlardan en sıklıkla rastlananları, harddisk kartının yanması, firmware çökmesi, kafa arızası olarak sıralanabilir. kart ve firmware sorunları çok kolaylıkla çözülebilirken, kafa arızalarında başarı harddiskin kullanıcı tarafından arıza sonrasında çalıştırılıp çalıştırılmadığına, harddiskin açılıp açılmadığına göre değişmektedir.Bilgisayar, notebook, netbook cihazlarının verilere ulaşılamam sonrasında çalıştırlması geri dönüşü zor, pahalı hatta zaman zaman imkansız sıkıntılara yol açmaktadır. Bu nedenle arızalı harddisklerinizi lütfen çalıştırmayınız. Sorununuz çözülebilir görünmektedir. Netbookunuzu bize ulaştırmanız halinde size yardımcı olabiliriz. Analiz hizmetimiz ücretsizdir. Saygılarımızla.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter