0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

server 2003 veri kurtarma

Merhaba, ofisimizde kullandığımız bilgisayar ve ona bağlı harici hardssik geçen gün yaşadığımız ani elektrik kesintisi sonucu arızalandı. Bilgisayarımızda server 2003 kullanıyoruz ve backup dosyaları da harici diskte kayıtlı ve ikisininde bozulması bizi çok zor duruma soktu.Bozulan harddisklerin tamiri yapılabilirmi ve server 2003 veri kurtarma mümkün mü?
Öcelikle geçmiş olsun, İki harddiskinizinde zarar görmüş olması gerçekten çok talihsiz bir durum.Size daha net bir cevap verebilmemiz için disklerinizi analiz etmemiz gerekir ancak karşılaştığımız bu gibi durumlarda çoğunlukla disklerin tamiri mümkün oluyor ve içindeki veriler kurtarılabiliyor. Server 2003 veri kurtarma yapabileceğimiz iki harddiskiniz olması sizin şansınızıda arttırıyor tabii harici diskinizdeki backup dosyalarının güncel olduğundan eminseniz.Eğer bundan eminseniz sadece bir diski kurtararak server 2003 verilerinizi geri getirebiliriz.Bizimle irtibata geçerek disklerinizi bize ulaştırmanız gerekiyor. Disklerinizi ücretsiz analiz ettikten sonra size yapılacak işlemleri ve verilerin kurtarılma şansının olup olmadığını en hızlı şekilde size iletebiliriz.
Server 2003 veri kurtarma yapabileceğimiz kolay bir program var mı?

Server 2003 veri kurtarma genellikle backup dosyaları sayesinde kolaylıkla yapılabilir, bu işlemi yapmayı bilmiyorsanız kullanabileceğiniz Power Controls adında bir program mevcut, program size zor gelen işlemleri daha kolay bir şekilde yapmanızı sağlıyor.İnternet üzerinden bulabilirsiniz.Bu tarz bir program satın almak yerine profesyonel yardım almak ta sizin için daha kolay bir seçenek olacaktır.
Merhaba. Biz uzun süredir tekstil alanında hzimet veren, sektörün gözde tekstil firmalarından biriyiz. Sistemimizde yaklaşık 3 senedir Server 2003 sunucusu kullanmaktayız. Bu hafta uğradığımız siber saldırı sonucu sistemimizde bulunan tüm veriler silindi. Bütün dosyalarımız ve klasörlerimiz boşalmış durumda. Stok, sipariş, borç, alacak, muhasebe, müşteri ve daha onlarca kayıt bölümümüz yok olmuş. Şu an bütün faaliyetlerimiz durmuş vaziyette. Öyle ki müşterilerimizle iletişim kurduğumuz e - posta adresleri ve telefon numaraları dahi gitmiş durumda. Ne yapacağımızı şaşırmış durumdayız. Birkaç veri kurtarma servisiyle iletişime geçtim. Ancak Server 2003 veri kurtarma yapamadıklarını, zaten bizim talep ettiğimiz çapta bir veri kurtarma operasyonunun da mümkün olmadığını söylediler. Sizin de hak vereceğiniz gibi bu servislerin söyledikleri aklımızı daha da karıştırdı. Bize Server 2003 veri kurtarma ile ilgili detaylı bilgi vermenizi ve bu kaos durumundan bir an önce çıkabilmemiz için yol göstermenizi istirham ediyoruz. İyi çalışmalar.
Merhaba. Teşekkürler. Öncelikle başınıza gelen talihsiz olaydan dolayı geçmiş olsun diyelim. Server 2003 gibi sunucuların şifrelerinin kırılıp sistemin ele geçirilmesi gibi durumlar ancak hackerlar tarafından gerçekleştirilebilecek, uzmanlık gerektiren ve ancak maddi çıkar için yapılabilecek bir hamledir. Ancak biz sizin bir hacker saldırısına uğradığınızı düşünmemekteyiz. Çünkü gerçekten bir hacker saldırısına uğramış olsaydınız, mutlaka banka hesaplarınıza da ulaşılır ve hesaplarınız boşaltılırdı. Bizim en çok üzerinde durduğumuz ihtimal, sisteminizdeki yapılandırma açıkları. Saldırıyı yapan kişi ya da grup ise bu açıklardan yararlanan ve maddi olmadığına göre manevi bakımdan kurumunuza zarar vermek isteyen kişi ya da kişiler olmalı.Bu noktada ilk yapmanız gereken logları kontrol etmek. Şayet loglar temizlenmemişse sisteme bağlanan en son Ip adresi tespit edilerek saldırıyı gerçekleştiren kişiye ulaşmak mümkün olabilir. Ip adresi tespit edilen suçlu, Bilişim Suçları'na şikayet edilebilir. Ya da sistemde hiçbir işlem yapılmadan doğrudan Bilişim Suçları'na şikayette bulunulabilir ve yetkililerin suçlunun Ip adresini tespit edip yakalaması istenebilir. Bu bilgilendirmenin ardından gelelim Server 2003 veri kurtarma işlemine. Silinen dosyalardan şifreli olmayanları kolaylıkla, şifreli olanları ise uzun işlemler sonrası kurtulabilirler. Yani size söylenen yanıltıcı bilgilerin aksine tüm sistemi kapsayacak bir veri kurtarma işlemi gerçekleştirilebilmesi mümkün. Biz Veri Kurtarma Servisi olarak büyük bir başarı oranıyla Server 2003 veri kurtarma hizmeti vermekteyiz. Dilediğiniz her konuda bize ücretsiz olarak danışmaktan çekinmeyiniz.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter