0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

sony vaio kaybolan dosyalarımı geri getirebilir miyim

Merhaba, benim problemim bilgisayarımda kaybolan dosyalar, silindi mi yoksa ben yerini mi değiştirdim bilemiyorum ancak 3 gb a yakın resim dosyası yok oldu. Sony vaio bilgisayarımdaki kaybolan dosyalarımı geri getirebilir miyim?
Bilgisayarınızdaki dosyaların silin silinmediğinden emin olsanız size ona göre bir cevap verebilirdik ancak şuan dosyalarınız bilgisayarınızda duruyor olabilir. Öncelikle dosyalarınızı aratmanızı tavsiye ediyoruz, bunun için dosyaları önceden depoladığınız yerde arama yapın arama satırına eğer sosya adını biliyorsanız onu, ya da .jpg diye yazarsanız size o sürücüdeki bütün resim dosyalarını getirecektir. Arama fonksiyonuyla resimlerinizi bulamıyorsanız internet üzerinden bulabileceğiniz Recovery programları sayesinde kaybolan resim dosyalarını aratabilirsiniz. Kullanabileceğiniz birçok recovery programı mevcut ancak iyi bir araştırma yaparak en işinize yarayacak olanını bulmanız mümkün, bu tarz programlar genellikle ücretli olduğundan satın almanız gerekiyor aksi taktirde kayıp dosylarınızın sadece bir bölümünü kurtarıyor ya da kurtarılmış dosyaların kopyalanmasına izin vermiyor. Sitemizdeki dosyaları geri getirme konulu yazıları incelerseniz orada birkaç program tavsiyesi bulabilirsiniz. Sony vaio kaybolan dosyalarınızı hiçbir yöntem ile geri getirmeyi başaramdıysanız veya bu tarz işlemlerle uğraşmak istemiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her türlü marka ve model sony vaio bilgisayar için veri kurtarma hizmeti veriyoruz, üstelik piyasa fiyatlarının çok altında.
Merhaba. Bilgisayarımda bir sorun oluştu ve bazı önemli dosyalarım kayboldu. Sony Vaio kaybolan dosyalarımı geri getirebilir miyim? Bozulmamış verileri yedekleyebilir miyim?
Merhaba. Sony Vaio kaybolan dosyalarımı geri getirebilir miyim demişsiniz. Elbette çeşitli yöntemlerle dosyalarınızı geri getirebilmeniz mümkün. Windows'u başlatamadığınızı söylemişsiniz. Eğer Windows'u başlatamıyorsanız, Sony Vaio Care'ı yani kurtarma modunu devreye sokabilirsiniz. Bu mod sayesinde sisteminizi kurtardığınız gibi koruyabilirsiniz de. Daha sonra çalıştıracağınız Rescue Mode yardımıyla dilediğiniz verileri yedekleyebilmeniz mümkün olacaktır. Verilerinizi kurtarabilmek için ilk olarak Sony Vaio bilgisayarınız kapalıyken Assist düğmesine basınız. Bu düğmeye bastıktan sonra Sony Vaio Care Kurtarma modu çalışır ve bir ekran görüntülenir. Görüntülenen ekrandan sisteminizi kurtarabilmek ya da bakım yapabilmek için Recover or Maintain Your System seçeneğine tıklayın. Karşınıza gelecek talimatları onaylayarak, Choose An Option seçeneğine ulaşın. Bu seçenek görüntülendikten sonra Araçlar ve Verileri Kurtar seçeneklerini seçin. Önünüze gelecek talimatlara onay vererek ilerleyin. Ayrıca bu uygulama Kurtarma Ortamı vasıtasıyla da başlatılabilir. Uygulamayı kullanırken kurtarılan dosyalar konusunda yetkisiz erişimden korunma yönünde dikkatli olunmalıdır. Uygulamayı kullanmaya başlamadan önce varsa Windows harddisk sürücü şifreleme özelliği devre dışı bırakılmalıdır. Dijital ortam oynatma uygulaması tarafından düzenlenmiş müzik dosyası gibi telif hakkı olan dosyalar geri yüklenirlerken bu verileri içe aktarmak için uygulama tarafından tavsiye edilen bir yedekleme aracı kullanınız. Uygulamanın harddiskinizdeki tüm verileri yedekleme garantisi vermediğini ve veri kaybı olmayacağına dair de bir garanti vermediğini göz ardı etmeyiniz. Uygulamayı kullanırken işlemin uzun sürebileceğini dikkate alarak kesinlikle güç kablosu kullanınız. Bilgisayarınız kurtarma modu başladıktan 72 saat sonra otomatik olarak başlayacaktır. Şayet yedekleme işlemi 72 saatte tamamlanamazsa, işlem durdurulur. İşlemin durdurulmasının ardından bilgisayar yeniden başlatılır. Aslında bu durum işlemin başarısız olduğu anlamına gelmektedir. Kurtarılan dosyaları geri yüklemek için Sony Vaio Geri Yükleme Aracı yani Vaio Data Restore Tool uygulaması kullanılır. Biz Veri Kurtarma Servisi olarak uzman kadromuz, son sürüm yazılımlarımız ve donanımsal müdahalelerde bulunabileceğimiz laboratuvar ve temiz oda (clean room) ortamlarımızla veri kurtarma sorunuyla karşı karşıya olan harddisklerinize her türlü müdahaleyi yapabilmekte ve büyük bir başarı oranıyla sorunlarınızı giderebilmekteyiz. Dilediğiniz konuda bize ücretsiz olarak danışmaktan çekinmeyiniz.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter