0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

sony xperia s verilerim geri gelir mi

SONY XPERİA S VERİLERİM GERİ GELİR Mİ?
Sony Xperia S cihazımda bir sorun meydana geldi ve yedekleri olmayan tüm dosyalarım silindi. Verilerim geri gelir mi?
Kaybolan verileriniz elbette çeşitli yöntemler vasıtasıyla geri getirilebilirler. Böyle bir durumdaki kişinin ilk yapması gereken bireysel veri kurtarma yöntemlerine mi başvuracağına yoksa profesyonel destek mi alacağına karar vermektir. Önce veri kurtarma yapabileceğiniz birkaç yazılım üzerinde duralım. Akıllı telefonlarda veri kurtarma yapmak için kullanılan en popüler yazılım Recuva. Yazılımın tam sürümü ücretli olmakla beraber daha kısıtlı müdahalelerde bulunabileceğiniz Recuva Free isimli bir ücretsiz versiyonu da mevcut. Gelelim programın kullanımına. Programı açtığınızda işinizi oldukça kolaylaştıran bir kullanım sihirbazıyla karşılaşıyorsunuz. Kullanım sihirbazı, aradığınız veri türüne göre sizi yönlendiriyor. Bulunan veriler, size bir liste şeklinde sunuluyor. Üstelik verilerin ön izlemeleri de sunulduğu için tek tek tüm verilere göz atma derdinden de kurtulmuş oluyorsunuz. Programın ücretli versiyonunda çok daha fazla seçeneğiniz var ve daha net sonuçlar alabiliyorsunuz. Ayrıca programın taşınabilir sürümü çevrimiçi olmadan da kullanılabiliyor.
Bahsedeceğimiz ikinci program, Wise Data Recovery. Yazılım, veri kurtarma programları arasında en pratik olanı olarak kabul ediliyor. Çünkü programda sizi karşılayan bir menü yok. Yapacağınız yazılımdan akıllı telefonunuzu seçip taratmak ve tarama işlemi sonucunda listelenecek olan verilerden kurtarılmasını istedikleriniz seçip Recover düğmesine basmak. Özellikle küçük çaplı veri kurtarmalarda oldukça yararlı olabilecek bir program.
Free Undelete, veri kurtarma programlarının eski ve en bilinenlerinden biri. Program ağır ve her dosya türünü kurtaramıyor. Ancak desteklediği dosya türlerinde muazzam sonuç veriyor ve umudu kestiğiniz verileri dahi kurtarabiliyor. Şayet kurtarılmasına ihtiyaç duyduğunuz dosya türlerini destekliyorsa iyi bir seçim olabilir.
Değineceğimiz son veri kurtarma aracı Photorec. Ücretsiz bir yazılımolan Photorec, tüm işletim sistemlerinde çalıştığı gibi hemen hemen tüm dosya türlerini kurtarabilme özelliğine de sahip. Programın kullanıcılar tarafından beğenilmeyen tarafı ise çetrefilli arayüzü. Şayet veri kaybıyla karşı karşıyaysanız ve bireysel müdahale yöntemleriyle üstesinden gelemiyorsanız, kalıcı veri kayıpları yaşamamak için uzman yardımı almanızda yarar var. Biz uzman kadromuzla Sony Xperia S'inizin her türlü arızalarını giderebildiğimiz gibi veri kurtarma işlemini de başarıyla gerçekleştirebilmekteyiz. Sony Xperia S'inizle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, bize ücretsiz olarak danışmaktan çekinmeyiniz.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter