0555 221 14 94

Google+ Gökhan ile bağlantıya geçebilirsiniz.

verileri kalıcı olarak silme

Selamlar, bilgisayarımdaki bazı verileri kalıcı olarak silmek istiyorum, ne yapmam gerekir? Windowsun bu tarz bi uygulaması var mı?
Verileri kalıcı olarak silmek istiyorsanız, sildiğiniz verilerin Geri Getirme Programları ve Sistemlerinin geri çağıramayacağı hale getirmeniz gerekir.Windows veya herhangi bir işletim sistemi üzerinden yardımcı bir program kullanmadan bunu yapabilmeniz imkansızdır. Bunu yapmak için bazı programlar kullanabilirsiniz ama kullanacağınız programlar biraz bilgi ve uğraş gerektirir.Bu programlar verilerin geri getirilmesini oldukça zor hale getirir ancak verileri kalıcı olarak silme garantisi vermez.Kesin çözüm almak için bu işle uğraşan profesyonel firmalardan destek almalısınız.
Merhaba, bilgisayarımdaki verileri kalıcı olarak silme konusunda yardıma ihtiyacım var. Sİldiğim belgeleri geri dönüşüm kutusundanda sildiğimde veriler kayboluyor diye biliyordum ama bir arkadaşım onlarında geri getirilebileceğini söyledi, bu nasıl oluyor? Verileri kalıcı olarak nasıl silebilirm?
Bilgisayarınızda sildiğiniz belgeler harddiskinizden kaybolmaz ve format atsanız dahi recovery programları ile geri getirilebilir.Bilgilere tekrar ulaşılmasını istemiyorsanız internet üzerinden erişebileceğiniz veri kaybetme programlarını kullanabilirsiniz ama bu programlar da size verileri kalıcı olarak silme garantisi vermez. Bu tarz programları kullanabilecek bilgi seviyesinde değilseniz ve kesin çözüm istiyorsanız profesyonel firmalardan yardım alabilirsiniz.Firmamız verileri kalıcı olarak silme konusunda garantili hizmet vermektedir.

V.K.S. Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sarrafali Sokak, No:25/12 Kadıköy / İstanbul
V.K.S. Beşiktaş, Ortabahçe Cad.Yeni Hamam Sok.No:9/22-23 Beşiktaş - İSTANBUL

vBulletin counter